Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
putá
ilustračné
8. júna 2016 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Na trhové akcie si Nitra objednala strážnu službu, táto SBS-ka postráži podujatia organizované mestom

Mesto Nitra uzatvorilo rámcovú dohodu na poskytnutie služieb s firmou LIGAS s.r.o., jej predmetom je poskytovanie strážnych služieb.

Podľa dokumentu, ktorý mesto zverejnilo na svojom webe, SBS-ka postráži trhové akcie organizované mestom Nitra v tomto kalendárnom roku. Konkrétne ide o podujatia Nitra, milá Nitra, Chrenovské stánky, Klokočinský jarmok, Divadelná Nitra a Vianoce.

Zabezpečenie strážnej služby na jednotlivých trhových akciách bolo uzatvorené na základe cenovej ponuky poskytovateľa. Firma LIGAS predložila túto ponuku do verejného obstarávania dňa 16. mája 2016. Mesto uzatvorilo dohodu na dobu určitú do 31. decembra 2016.

Platnosť a účinnosť tejto dohody zanikne uplynutím uvedeného dátum alebo okamihom, kedy úhrnná výška ceny za príslušné čiastkové plnenia na základe samostatných realizačných zmmlúv, respektíve objednávok, dosiahne výšku maximálneho finančného limitu. Ten bol podľa dohody zverejnenej na stránke radnice stanovený na maximálnych 6430 eur vrátane DPH.

SBS sa podpisom dohody zaviazala strážiť majetok mesta tak, aby bolo zabránené jeho poškodeniu, zničeniu, zneužitiu a rozkrádaniu. Ďalej je povinná vystrojiť pracovníka strážnej služby základnými technickými prostriedkami tak, aby boli vytvorené podmienky pre bezchybný a dôsledný výkon strážnej služby.

K povinnostiam strážnej služby bude patriť aj zabránenie neoprávnenému vstupu osôb, neoprávnenému vjazdu dopravných prostriedkov do stráženého objektu objednávateľa a ďalšie.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X