Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Chodník
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: pixabay.com
9. decembra 2016 Správy Nitra od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Pod Katrušou pribudne chodník, hotový má byť v prvej polovici budúceho roka

Mesto Nitra nedávno podpísalo zmluvu so spoločnosťou Cesty Nitra, jej predmetom je chodník Pod Katrušou, respektíve na uliciach Novozámocká – Zlievarenská.

Zhotovenie chodníka sa má vykonať na základe cenovej ponuky, ktorú spoločnosť doručila mestu 2. novembra 2016. Podľa nej bude stáť dielo 19.148,06 eur bez DPH. Po prirátaní platnej dane, ktorá v tomto prípade predstavuje sumu 3.829.61 eur, sa tak celková suma vyšplhá na 22.977,67 eur.

Ako uvádza zverejnený dokument: „Cena obsahuje všetky náklady a zisk zhotoviteľa, nevyhnutné k riadnemu a včasnému zrealizovaniu diela. Rovnako tak cena obsahuje aj predpokladané náklady vzniknuté vývojom cien v národnom hospodárstve a to až do doby ukončenia diela podľa zmluvy.“

S prácami na chodníku Novozámocká – Zlievarenská sa má začať do troch dní od účinnosti zmluvy a ukončené majú byť do 30. apríla 2017.

Záručná doba na zhotovený chodník je podľa zmluvy 24 mesiacov, plynúť začína dňom nasledujúcim po dni prevzatia diela.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X