Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
UKF, Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
19. novembra 2022 Podujatia a akcie Nitra od NitraDen.sk Diskusia()

Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre pozýva na Deň otvorených dverí, pripravený je bohatý program

Nebudú chýbať zaujímavé workshopy a aktivity, uchádzači sa dozvedia podrobnosti vzdelávania študentov so špecifickými potrebami, ale aj zaujímavosti zo študentského života či možnosti ubytovania.

Absolventi a záujemcovia o vysokoškolské štúdium majú teraz opäť možnosť prísť si prezrieť priestory Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre. Návšteva počas Dňa otvorených dverí 2022 na UKF môže pomôcť pri rozhodovaní sa, kam na vysokú školu a čo študovať. Súčasťou tohto rozhodovania je aj získanie informácií o študijnom programe, študentskom živote a priestore, v ktorom sa vzdelávanie uskutočňuje.

Všetko potrebné sa dozviete práve počas Dňa otvorených dverí 24. novembra v čase od 9.00 do 13.00 hod. v priestoroch univerzity. Zapojí sa každá z fakúlt, ktoré si pripravili prezentácie katedier a pracovísk univerzity pedagógmi a študentmi, prehliadky výučbových priestorov, laboratórií, dielní, telocviční, spojené s praktickými ukážkami vzdelávacích aktivít.

Nebudú chýbať zaujímavé workshopy a aktivity prezentujúce študijné programy, uchádzači sa dozvedia podrobnosti prijímacieho konania, vzdelávania študentov so špecifickými potrebami, ale aj zaujímavosti zo študentského života či možnosti ubytovania.

Podrobný program a viac informácií ku DOD na UKF nájdete na stránke univerzity.

Dod 22 a1 postergn1 1.jpg
Foto: Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X