Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Image.jpg
8
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto od čitateľa

Rozrušení obyvatelia Klokočiny nám poslali šokujúci nález na obľúbenej vychádzkovej trase

Šokovaní obyvatelia Klokočiny nám poslali podnet na rozhádzané smeti a jedlo na obľúbenej ceste psičkárov a rodičov s deťmi. Radšej sa jej teraz vyhnite!

Cestička medzi poľami od Golianovej rovno hore ku zariadeniu Nitra VOR-DME je pomerne pokojná a opustená. To vyhovuje rodinám s deťmi, psičkárom aj seniorom z okolitých domov a bytov na Hornočermánskej, Kmeťovej, Golianovej. Často sem chodia na prechádzky a trávia tu voľné chvíle. Každú chvíľu tu niekoho stretnete.

Žiaľ, stáva sa, že sem zablúdia aj asociáli. Prípadne toto miesto objavujú tínedžeri, ktorí tu prinajlepšom piknikujú. Často tu obyvatelia nachádzajú obaly z jedál známeho reťazca rýchleho občerstvenia, ale aj rôzne ochranné pomôcky a použité servítky.

Občas sa stane, že tu obyvatelia nachádzajú topánky, či oblečenie. Tentokrát ich ale nález v igelitke šokoval a tak sa rozhodli nás kontaktovať. Boja sa o bezpečnosť detí a psíkov, keďže práve táto skupina je najohrozenejšia. Psy aj deti sú zvedavé, môžu sa tohto hrozného nálezu chytiť a to by mohlo spôsobiť i rôzne choroby a nebezpečné situácie.

Obyvatelia tu totiž našli zvyšky jedla a rozhádzané erotické pomôcky. Ide totižto o väčšie množstvo a rôzne druhy erotických pomôcok. Nachádza sa tu aj pečivo, párky, syr a ďalšie jedlo, čo môže prilákať zvieratá.

Klokocina odpad eroticke pomocky nalez obyvatelia 1.jpg
Foto od čitateľa

Podnet sme poslali s otázkami aj na mesto. Hovorca mesta okamžite reagoval s tým, že sa ním samospráva bude zaoberať a neporiadok odstráni. Zároveň pripomenul, že nie je možné, aby samospráva denne sledovala okrajové poľné cestičky a zisťovala, či na ne medzičasom niekto nevyhodil jednu igelitku odpadu, ako je to v tomto prípade.

Taktiež pripomenul: „To, v akom stave je táto lokalita, je žiaľ vizitkou tých niekoľkých neporiadnych občanov, ktorým nielenže nezáleží na svojom okolí, ale je im aj jedno, ako sa na verejnom priestranstve budú cítiť ostatní obyvatelia lokality.“

Obyvatelia sa ale bránia a pripomínajú, že ide o tichú a pokojnú lokalitu. Pripomínajú hlavne to, že tu často vidia rôzne autá s tínedžermi alebo pochybnými asociálmi. Tie tu zastanú a po nejakom čase miesto opustia, pričom po sebe zanechajú takýto neporiadok. Pýtajú sa, či naozaj musia byť poľné cesty raj pre úchylov?!

Fotografie nie sú vhodné pre citlivé osoby.

Klokocina odpad eroticke pomocky nalez obyvatelia 5.jpg
Foto od čitateľa
Klokocina odpad eroticke pomocky nalez obyvatelia 7.jpg
Foto od čitateľa
Klokocina odpad eroticke pomocky nalez obyvatelia 6.jpg
Foto od čitateľa
Klokocina odpad eroticke pomocky nalez obyvatelia 4.jpg
Foto od čitateľa
Klokocina odpad eroticke pomocky nalez obyvatelia 3.jpg
Foto od čitateľa
Klokocina odpad eroticke pomocky nalez obyvatelia 2.jpg
Foto od čitateľa

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X