Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Mestska policia nitra.jpg
Foto: NitraDen.sk SH
10. júla 2024 Nezaradené od NitraDen.skMSP Nitra Diskusia()

Mestskí policajti budú pracovať v novom: Rekonštruujú im priestory za takmer 60-tisíc eur

Mestská polícia Nitra prechádza rekonštrukciou priestorov budovy. Práce prinesú moderné a prístupné vybavenie pre všetkých. Dokončenie prác sa očakáva v polovici septembra. Investícia vo výške 58 560 eur zahŕňa modernizáciu sanitárnych zariadení, elektroinštalácie a ďalšie stavebné úpravy.

Nitrianska mestská polícia prechádza zásadnou rekonštrukciou svojich priestorov, ktorá začala 16. júna a potrvá približne do polovice septembra. Celková investícia do tejto prestavby je 58 560 eur vrátane DPH.

Jednou z najvýznamnejších zmien bude výmena všetkých toaliet, čo zahŕňa aj nové toaletné zariadenia pre imobilných. V rámci prestavby budú vymenené všetky sanitárne zariadenia, vrátane toaliet, spŕch, pisoárov, umývadiel, radiátorov a sušičov na ruky. Staré podlahy nahradí nová keramická protišmyková dlažba, čím sa zabezpečí vyššia bezpečnosť a komfort pre všetkých používateľov.

Okrem sanitárnych zariadení sa plánuje aj kompletná výmena elektroinštalácie. Pôvodná elektroinštalácia bude demontovaná a nahradená novou svetelnou a zásuvkovou elektroinštaláciou, čím sa zvýši energetická účinnosť a bezpečnosť priestorov.

Súčasťou prestavby sú aj nové konštrukcie, demontáž starého osvetlenia a vybúranie nášľapnej vrstvy. Okrem toho budú osadené nové dvere vrátane zárubní a prekladov, čo prispeje k celkovému modernému vzhľadu a funkčnosti priestorov.

Rekonštrukcia mestských priestorov polície je nevyhnutná nielen pre zvýšenie komfortu a bezpečnosti, ale aj pre zlepšenie prístupnosti pre imobilných občanov. Táto investícia odráža snahu mesta o modernizáciu a skvalitnenie verejných služieb, čo pozitívne ovplyvní každodennú prácu policajtov aj komfort návštevníkov.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X