Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Mhd nitra autobus mestska hromadna doprava.jpg
Foto: ilustračné, maps.google.com

Cestujúci, pozor: Pre dopravné obmedzenia na ceste do Dražoviec bude odklonená aj linka MHD

Cesta I/64 do Dražoviec bude na dlhší čas uzatvorená, čo so sebou prinesie dopravné obmedzenia.

K úplnej uzávierke cesty I/64 v úseku medzi križovatkami s ulicami Dolné Hony a Prvosienková dôjde v nedeľu 15. marca a potrvá približne až do konca augusta. Z tohto dôvodu bude aj linka MHD v Nitre a to konkrétne č. 4, odklonená.

Linka 4 bude dočasne presmerovaná v Priemyselnom parku obslúžia zastávky Priemyselný park VII, III, II a I s tým, že zastávky Priemyselný park IV a V (pri Foxconne) nebudú obslúžené. Portál imhd informuje: „Tie spoje, ktoré aj pred výlukou cez Priemyselný park zachádzali, budú premávať bez zmeny. Obslúžia všetky zastávky v Priemyselnom parku, vrátane zastávok Priemyselný park IV a V.

Počas uzávierky tiež nebude obsluhovaná zastávka Šindolka na Topoľčianskej ul. (pri križovatke s Prvosienkovou ul.). Ako náhrada môže byť použitá linka 2 so zastávkou Šindolka, Dolnohorská. Posledným spojom linky 4 do Dražoviec bude o 22.13 z Kmeťovej. Tento spoj zachádza cez zastávky Amfiteáter, ZŠ pod Zoborom, Veterinárska a Šindolka, Dolnohorská.

Taktiež sa na linke 4 menia časy odchodov pre obchádzkovú trasu. Ide o odchody linky zo zastávok v Dražovciach, odkiaľ budú odchádzať spoje skôr a prichádzať neskôr približne o štyri minúty. V úseku Pod Zoborom – Kmeťova ostávajú súčasné časy odchodov.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X