Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Mestsky urad nitra mapy.jpg
Foto: ilustračné, Mesto Nitra
30. novembra 2022 Správy Nitra od NitraDen.skTS NitraDeň.sk Diskusia()

Ak aj vás zaujíma dianie v meste, môžete sa pridať a požiadať o členstvo vo VMČ a komisii MZ v Nitre

Teraz sa môžete prihlásiť za člena Výboru mestskej časti alebo do komisie mestského zastupiteľstva.

Ak máte čo povedať, prípadne máte návrhy na zaujímavé vylepšenia v meste, neváhajte sa prihlásiť. Mesto hľadá z radov občanov hľadáme členov výborov mestskej časti alebo komisií Mestského zastupiteľstva mesta Nitra pre volebné obdobie 2022 – 2026.

Kritériá výberu do VMČ je hlavne aktívna činnosť v mestskej časti, mali by ste byť dlhodobým prínosom pre MČ. Podmienkou je tiež trvalý pobyt v danej MČ. Výhodou je tiež komunikatívnosť a iniciatívnosť pri riešení problémov občanov MČ a dôležitá je bezúhonnosť.

Kritériá výberu do komisie MZ sú skúsenosti, znalosti, vzdelanie v oblasti pôsobnosti príslušnej komisie, rovnako tiež váš možný prínos v oblasti pôsobnosti príslušnej komisie a hlavne bezúhonnosť.

Každý výbor a komisia Mestského zastupiteľstva vyhodnotia obdržané žiadosti a návrhy na zaradenie vybraných členov z radov občanov predložia na schválenie Mestskému zastupiteľstvu mesta Nitra, ktoré o výbere rozhodne.

Možnosť posielať prihlášky máte do 16. decembra. Prihlášky do VMČ nájdete tu a do komisie Mestského zastupiteľstva sú tu.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X