Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected] / 0918 378 828
VO?BY: Starostu obce
ilustračné: SITA VOĽBY: Starostu obce
27. októbra 2013 Správy NitraPolitika od NitraDen.skaktuality.sk Ilustračné: SITA/AP

Koho budete voliť do VÚC? Prinášame vám kompletný zoznam kandidátov.

Kandidáti na predsedu NSK

Meno a priezvisko Vek Povolanie Politická strana
Milan Belica 62 predseda NSK SMER-SD
Regan Belovič 42 plastický chirurg 7 STATOČNÝCH
Robert Dick 49 pedagóg Magnificat Slovakia
Tomáš Galbavý 55 politológ MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS, SMK
Stanislav Kováč 51 filmár a dokumentarista Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Viliam Mokraň 55 stavebný inžinier Kresťanská ľudová strana
Peter Oremus 37 manažér nezávislý kandidát

 

Volebný obvod číslo 3 – Nitra

Volia sa 13 poslanci

Meno a priezvisko Vek Povolanie Politická strana
Eva Antošová 48 manažérka SNS
Róbert Bakyta 52 starosta SMER-SD, KDH
Róbert Balkó 42 starosta SMK
Vladislav Borík 43 ekonóm Strana občianskej ľavice
Jaroslav Burda 56 projektant NÁŠ KRAJ
Juraj Buzinkai 52 riaditeľ SMER-SD, KDH
Milena Candráková 50 nezamestnaná KSS
Anna Čagalová 57 referentka SNS
Jozef Čapla 34 živnostník SNS
Martin Darnady 23 výškový špecialista Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Pavol Dávid 42 lekár Strana moderného Slovenska
Miloš Dovičovič 57 manažér, ekonóm MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Lýdia Forrová 57 manažérka ĽS-HZDS
Oľga Froncová 62 pedagogička SNS
Juraj Gajdoš 53 architekt SNS
Milan Greguš 50 starosta SNS
Ján Greššo 61 herec MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Ivan Habiňák 44 starosta SNS
Stanislav Hamar 27 podnikateľ SNS
Miloslav Hatala 53 geodet SMER-SD, KDH
Miloslav Horka 45 podnikateľ SNS
Juraj Horváth 63 podpredseda NSK SMER-SD, KDH
Milan Chalachan 23 študent Strana moderného Slovenska
Mária Jaleczová 37 starostka MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Dušan Janek 36 žurnalista KSS
Ján Kecskés 24 študent VŠ ĽS – Naše Slovensko
Renáta Kolenčíková 48 asistentka poslanca NR SR SMER-SD, KDH
Eduard Kolesár 36 podnikateľ AGRÁRNA STRANA VIDIEKA
Ján Kollár 55 dôchodca KSS
Stanislav Kováč 51 filmár a dokumentarista Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Helena Kováčová 59 lekárka SMER-SD, KDH
Ján Kovarčík 42 ekonóm ĽS-HZDS
Miloslav Krajčík 52 starosta SMER-SD, KDH
Norbert Kročan 56 riaditeľ SMER-SD, KDH
Vladimír Lauko 41 technik SNS
Pavol Leštinský 55 strážnik, predseda OV KSS SNS
Jaroslav Lopata 55 inv. dôchodca KSS
Jaroslav Lörinčík 75 dôchodca KSS
Miroslav Martinec 65 dôchodca ĽS-HZDS
Ivana Matušková 39 živnostník Strana moderného Slovenska
Pavol Meňky 51 ekonóm SMER-SD, KDH
Stanislav Michalík 47 konateľ spoločnosti MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Ivan Michna 48 projektový manažér MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Marta Miklošková 39 lekárka Konzervatívni demokrati Slovenska
Martin Mikuláš 39 pedagóg SNS
Viliam Mokraň 55 stavebný inžinier Kresťanská ľudová strana
Juraj Moravčík 62 ekonóm MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Martin Nemky 33 prednosta OÚ SMER-SD, KDH
Ondrej Ňorba 63 dôchodca KSS
Peter Oremus 37 manažér nezávislý kandidát
Pavol Otepka 36 vysokoškolský učiteľ AGRÁRNA STRANA VIDIEKA
Oľga Otrasová 66 ekonómka KSS
Radoslav Pavelka 40 konateľ spoločnosti MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Marcel Polička 29 stredoškolský pedagóg SMER-SD, KDH
Ladislav Prešinský 35 pedagóg nezávislý kandidát
Marián Radošovský 52 agronóm SMER-SD, KDH
Andrea Samková 24 sociálna pracovníčka Kresťanská ľudová strana
Miloslav Slováčik 33 odborný referent Národ a Spravodlivosť – naša strana
Lenka Slováčiková 27 manažérka Národ a Spravodlivosť – naša strana
Rozália Somorčíková 57 SZČO SMK
Peter Spišiak 42 manažér Národ a Spravodlivosť – naša strana
Ladislav Stodola 55 veterinárny lekár MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Miroslav Šín 49 sociálny pracovník Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Jozef Šiška 66 riaditeľ KSS
Anna Šmehilová 34 riaditeľka Strediska soc. služieb MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Vladimír Špánik 65 prokurista MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Miroslav Timko 60 robotník KSS
Tibor Tóth 56 technik, primátor MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Juraj Uhrín 52 robotník Slovenská ľudová strana
Štefan Valašek 42 živnostník MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Ján Vančo 38 vysokoškolský pedagóg SMER-SD, KDH
Jozef Weber 62 lekár MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Anton Žikla 68 dôchodca KSS

 

Kandidáti na poslancov NSK
Volebný obvod č. 1 –  Komárno (volia sa 8 poslanci)
Meno a priezvisko Vek Povolanie Politická strana
Miroslav Adamik 53 štátny zamestnanec nezávislý kandidát
György Batta 42 novinár nezávislý kandidát
Norbert Becse 41 pedagóg SMK
Mária Csákiová 49 učiteľka Magnificat Slovakia
Lívia Csíková 59 obchodná zástupkyňa Magnificat Slovakia
Lajos Csóka 49 starosta MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Rudolf Čerňanský 61 hudobník MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Robert Dick 49 pedagóg Magnificat Slovakia
Csaba Földes 53 ekonóm, starosta SMK
Peter Getler 46 lesný inžinier Strana moderného Slovenska
Konštantín Glič 56 projektant SMER-SD, KDH
Tihamér Gyarmati 48 elektroinžinier SMK
Éva Hortai 59 advokátka MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Árpád Horváth 50 stavebný technik, primátor SMK
Jozef Jobbágy 61 starosta MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Karel Krejčí 73 dôchodca KSS
Štefan Kucsera 50 podnikateľ MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Milan Lehocký 46 starosta nezávislý kandidát
Károly Less 34 učiteľ nezávislý kandidát
Anton Marek 66 primátor nezávislý kandidát
Tibor Mayer 46 podnikateľ nezávislý kandidát
Milan Opálka 48 technický pracovník KSS
Attila Petheő 36 pedagóg SMK
Jozef Petráš 64 dôchodca KSS
Ján Pikor 54 riaditeľ nezávislý kandidát
Tamara Podmanická 39 farmaceutka Strana moderného Slovenska
Zsolt Sebö 49 lekár MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
László Stubendek 60 elektroinžinier SMK
Olga Szabó 55 advokátka, starostka SMK
Gabriel Szalay 61 dôchodca MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Rozália Szalay 54 stavebná inžinierka, starostka SMK
Pavol Tausk 68 dôchodca KSS
Ladislav Tóth 73 dôchodca KSS
Dušan Tulpík 62 podnikateľ ĽS-HZDS
Tamás Varga 43 právnik MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Anna Žigová 54 zdravotná sestra SMER-SD, KDH

 

Kandidáti na poslancov NSK
Volebný obvod č. 2 –  Levice (volia sa 9 poslanci)
Meno a priezvisko Vek Povolanie Politická strana
Alexander Bačík 53 ekonóm SMER-SD, KDH
Štefan Baniar 50 manažér SNS
Martin Bátovský 43 pedagóg SNS
Gabriel Biric 60 dôchodca KSS
Jozef Bóna 61 vodič KSS
Juraj Braun 42 lekár MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Mária Brnáková 46 ekonómka, podnikateľka MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Tibor Csenger 48 podnikateľ SMK
Zita Cseri 46 starosta nezávislý kandidát
Róbert Csudai 48 starosta MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Alena Frtúsová 56 lekárka SMER-SD, KDH
Jozef Gyurkovics 40 starosta MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Ján Hamar 68 dôchodca KSS
Anikó Helység 43 starostka MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
František Horváth 42 lekár MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Jaroslav Ivan 57 manažér SMER-SD, KDH
Ján Janáč 50 právnik SMER-SD, KDH
Rastislav Juhár 40 manažér SMER-SD, KDH
Beáta Kiss 44 stredoškolská profesorka SMK
Jiří Klain 60 dôchodca KSS
Lenka Kluchová 54 stredoškolská učiteľka MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Soňa Kocková 32 ekonómka MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Peter Köpöncei 34 odborný radca SMK
Imrich Králik 57 starosta ĽS-HZDS
Jozef Kubala 55 riaditeľ SNS
Peter Laczko 27 operátor výroby KSS
Ľubomír Lőrincz 50 starosta SMER-SD, KDH
Tamás Lőrincz 35 ekonóm SMK
Hedviga Makovínyiová 50 riaditeľka ZUŠ nezávislý kandidát
Ladislav Mészáros 68 dôchodca KSS
Michal Molnár 26 elektrikár KSS
Emília Nichtová 60 starostka SMER-SD, KDH
Dezső Pálffy 42 riaditeľ SMK
Helena Rosíková 42 ekonóm NOVÝ PARLAMENT
Ivana Rosíková 23 projektantka NOVÝ PARLAMENT
Jozef Rosipal 57 starosta ĽS-HZDS
Oľga Szalmová 58 riad. org. zložky práv. osoby nezávislý kandidát
Roman Tóth 43 konateľ spoločnosti MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Igor Varga 47 pedagóg SMER-SD, KDH
Ladislav Vörös 29 automechanik KSS
Miloš Zaujec 48 technik SMER-SD, KDH

 

Kandidáti na poslancov NSK
Volebný obvod č. 4 –  Nové Zámky (volia sa 8 poslanci)
Meno a priezvisko Vek Povolanie Politická strana
Michal Alemayehu 20 študent 7 STATOČNÝCH
Renáta Baloghová 44 pracovník SBS PRIAMA DEMOKRACIA
Martin Barta 32 výrobný robotník PRIAMA DEMOKRACIA
János Bób 56 starosta SMK
Helena Bohátová 53 elektroinžinierka SMER-SD, KDH
Bertalan Bóna 56 podnikateľ MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Karol Borik 35 ekonóm, daňový konzultant MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Tibor Dobai 34 ekonóm SMK
Ján Garai 67 dôchodca PRIAMA DEMOKRACIA
Rudolf Hlavatý 53 stavebný inžinier Magnificat Slovakia
Ľuboš Ivan 40 ekológ nezávislý kandidát
Karin Jaššová 37 manažérka SMER-SD, KDH
Jozef Kálazi 56 starosta MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Peter Kijaček 42 živnostník MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Otokar Klein 39 operný spevák, podnikateľ nezávislý kandidát
Dušan Kollár 62 primár ortopedického odd. SMER-SD, KDH
Ján Kováč 58 manažér MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Ladislav Marenčák 49 strojný inžinier SMER-SD, KDH
Lucia Matejková 33 kozmetička Strana moderného Slovenska
Tibor Matuška 60 primár gynek.-pôrod. kliniky SMER-SD, KDH
Péter Nagy 35 ekonóm SMK
Tibor Nagy 53 advokát SMK
Tünde Némethová 43 konateľ PRIAMA DEMOKRACIA
Marek Oremus 50 prednosta úradu SMER-SD, KDH
Eva Polerecká 44 právnička MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Igor Sádovský 55 starosta SMER-SD, KDH
Eva Smolíková 50 učiteľka SNS
Lenka Szegenyová 66 dôchodkyňa KSS
Juraj Šimunek 32 veterinárny lekár SMER-SD, KDH
Ján Štark 56 právnik nezávislý kandidát
Marián Tóth 36 starosta MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Štefan Tóth 30 učiteľ MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Ján Volf 57 učiteľ SNS

 

Kandidáti na poslancov NSK
Volebný obvod č. 5 –  Šaľa (volia sa 4 poslanci)
Meno a priezvisko Vek Povolanie Politická strana
Martin Alföldi 45 lekár MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Róbert Andráši 36 ekonóm nezávislý kandidát
Zsolt Baranyay 35 právnik SMK
Regan Belovič 42 plastický chirurg 7 STATOČNÝCH
Ferenc Bergendi 54 starosta MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Gyula Borsányi 62 starosta SMK
František Botka 56 podnikateľ SMK
Alžbeta Botorčeová 55 učiteľka SMER-SD, KDH
Daša Danadová 47 ekonómka NOVÝ PARLAMENT
Daša Danadová 22 študentka NOVÝ PARLAMENT
Ladislav Gáll 56 projektový manažér MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Peter Gomboš 60 sociálny pracovník SMER-SD, KDH
Peter Hlavatý 36 konateľ SMER-SD, KDH
Štefan Jancsó 51 starosta SMK
František Mrázik 52 živnostník SMER-SD, KDH
František Ondrušek 36 riaditeľ spoločnosti MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Roman Ruhig 23 projektant NOVÝ PARLAMENT
Ján Tóth 26 inštalatér ĽS – Naše Slovensko
Elena Trégerová 47 podnikateľka SNS

 

Kandidáti na poslancov NSK
Volebný obvod č. 6 –  Štúrovo (volia sa 3 poslanci)
Meno a priezvisko Vek Povolanie Politická strana
Ondrej Beňuš 60 prednosta obv. úradu SMER-SD, KDH
Eva Čákvári 52 starostka MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Iván Farkas 47 ekonóm SMK
Alexander Hubač 50 starosta MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Imrich Hugyivár 57 lekár SMK
László Szigeti 56 pedagóg SMK
Andrea Vitkóová 40 právnička MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS

 

Kandidáti na poslancov NSK
Volebný obvod č. 7 –  Topoľčany (volia sa 6 poslanci)
Meno a priezvisko Vek Povolanie Politická strana
Peter Baláž 54 primátor SMER-SD, KDH
Jaroslav Blina 50 starosta ĽS-HZDS
Jozef Bošanský 60 poľnohospodár KSS
Ľubomír Bošanský 59 technik SMER-SD, KDH
Jaroslav Božik 60 pekár SNS
Karol Gerhát 58 právnik nezávislý kandidát
Pavol Goga 50 poslanec NR SR SMER-SD, KDH
Pavol Herák 50 kuchár PRIAMA DEMOKRACIA
Pavol Hlista 34 ekonóm MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Ivan Holko 40 vedec MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Rastislav Kňaze 42 podnikateľ MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Marta Kolková 49 právnička, starostka MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Alojz Kovačík 59 inv. dôchodca KSS
Janka Krahulíková 52 riaditeľka ÚPSVaR SMER-SD, KDH
Eduárd Kunkel 46 robotník KSS
Karol Matušík 68 dôchodca KSS
Žaneta Páleníková 37 prednostka okresného úradu SMER-SD, KDH
Mária Prokešová 42 opatrovateľka Slovenská ľudová strana
Alexander Riabov 27 právnik 99 % – občiansky hlas
Pavel Ryban 64 dôchodca KSS
Juraj Soboňa 52 starosta SNS
Ivan Vavro 36 podnikateľ MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Karol Zaťko 59 učiteľ spoloč. tancov SMER-SD, KDH

 

Kandidáti na poslancov NSK
Volebný obvod č. 8 –  Zlaté Moravce (volia sa 3 poslanci)
Meno a priezvisko Vek Povolanie Politická strana
Terézia Borčinová 27 štátny zamest., právnik nezávislý kandidát
Milan Galaba 49 vedúci odboru školstva SMER-SD, KDH
Milan Garaj 34 starosta nezávislý kandidát
Klaudia Ivanovičová 49 zást. riaditeľky v MŠ nezávislý kandidát
Rastislav Judin 35 podnikateľ MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Štefan Jurík 34 živnostník ĽS – Naše Slovensko
Marián Kéry 35 poslanec NR SR SMER-SD, KDH
Vladimír Klučiar 60 technik SMER-SD, KDH
Ivan Laktiš 70 technik ĽS-HZDS
Peter Lisý 69 manažér DEMOKRATICKÁ OBČIANSKA STRANA
Daniel Mandák 62 technik ĽS-HZDS
Marek Mikula 30 podnikateľ MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS
Filip Minár 21 nezamestnaný nezávislý kandidát
Štefan Mladý 52 starosta ĽS-HZDS
Serafína Ostrihoňová 59 poslanec NSK nezávislý kandidát
Pavol Petrovič 31 učiteľ nezávislý kandidát
Štefan Petrovič 55 dôchodca KSS
Viliam Rumanko 55 manažér SNS
Bohumír Šabík 40 starosta nezávislý kandidát
Juraj Šabík 27 technik nezávislý kandidát
Peter Štepianský 35 starosta nezávislý kandidát
Štefan Valkovič 33 starosta nezávislý kandidát
Daniela Zlatňanská 35 manažérka MOST-HÍD, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ-DS

 

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...