Foto novinky 13.1. – 19.1.2014

2 / 12
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Foto novinky 13.1. – 19.1.2014

Pes, bojové plemeno
This April 13, 2013 photo courtesy of Lori Fusaro, shows 16-year-old Sunny at Playa del Rey beach in Los Angeles. Fusaro is is working on "Silver Hearts," a photo book of old dogs. She plans to turn proceeds over to rescues that save old dogs and also hopes the book will encourage others to adopt old dogs. (AP Photo/Lori Fusaro)

ilustračné: SITA/AP

Predchádzajúca fotka
2 / 12
Ďalšia fotka
NITRA: FašiangyPes, bojové plemenoBytový dom vo zvolenskej ?asti Strá¸e, ktorý chce mesto opravi? a prebudova? na zariadenie so sociálnymi bytmi. Budova je v dezolátnom stave a pred rekon¨trukciou sa z nej musí vys?ahova? pribli¸ne tristo ?udí, plati?ov i neplati?ov nájomného. Zvolen, 12. máj 2009.Foto: SITA/Du¨an HeinOLYMPUS DIGITAL CAMERAPOLÍCIA: Reflexné prvky pre chodcovPOLÍCIA: Škoda za 2 000 eurNehoda zachranariROPA: Vzrastú ceny benzínovOLYMPUS DIGITAL CAMERADochodkynadanovy urad I

Najčítanejšie za týždeň

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X