Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tulipanka.jpg
26. mája 2016 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

ZŠ Tulipánovú zrekonštruujú do polovice augusta tohto roka

Mesto Nitra uzatvorilo zmluvu so spoločnosťou PP Invest, s.r.o., týka sa rekonštrukcie ZŠ Tulipánová, respektíve jej statického zabezpečenia.

Firma sa zaviazala, že s prácami začne dňom podpisu zmluvy – sprístupnením staveniska. Ukončenie prác má byť 15. augusta tohto roka. „Ak zhotoviteľ uskutoční práce pred dohodnutým termínom, zaväzuje sa objednávateľ túto časť prevziať aj v skoršom ponúknutom termíne,“ uvádza zmluva.

Cena za statické zabezpečenie a rekonštrukčné práce Základnej školy Tulipánová je určená na 774 254,51 eur vrátane DPH. Uvedená suma je stanovená ako pevná a maximálna za zhotovenie diela v dohodnutom rozsahu. Uhrádzaná bude priebežne na základe faktúr zhotoviteľa vystavených jedenkrát mesačne.

Mesto Nitra si ako objednávateľ vyhradzuje právo odmietnuť prevzatie diela z dôvodu nedodržania technicko-kvalitatívnych podmienok stanovených zmluvou alebo STN, uvádza dokument. Záručná doba je 60 mesiacov a začína plynúť odo dňa odovzdania a prevzatia diela.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X