Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
ZŠ Tulipánová, rekonštrukcia
Školu s narušenou statikou rekonštruujú. Foto. SITA
21. júla 2016 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.skMesto Nitra, © NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

ZŠ Tulipánová dostane v rámci rekonštrukcie zdravotechniku za necelých 75-tisíc eur

Všetky rekonštrukčné práce na škole by mali byť ukončené do polovice augusta, aby mohli v septembri žiaci zasadnúť do tried.

Podľa zmluvy, ktorú zverejnilo mesto Nitra, dostane Základná škola Tulipánová v rámci rekonštrukcie aj zdravotechniku.

Zdravotechniku dodá firma PP Invest Nitra podľa cenovej ponuky, ktorú predložila mestu 4. júla 2016. Zmluva uvádza, že zhotovenie diela bude stáť 62.104,46 eur bez DPH. Po prirátaní platnej DPH, ktorá v tomto prípade predstavuje sumu 12.420,89 eur, vyjde zhotovené dielo na 74.525,35 eur.

Termín zahájenia prác je určený do piatich dní od výzvy mesta a ukončenie je naplánované do 15. augusta 2016. Záručná doba na dielo je klasických 24 mesiacov a začína plynúť dňom nasledujúcim po dni prevzatia diela.

V rámci rekonštrukcie, respektíve zdravotechniky, budú vykonané napríklad tieto úkony: úprava dažďových zvodov, izolácia proti vode a vlhkosti, tv monitoring potrubia, čistenie kanalizácie a ďalšie.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X