Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Zs kniezata pribinu
NitraDen.sk
22. novembra 2016 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Na ZŠ kniežaťa Pribinu upravia povrchy a elektroinštalácie, stáť to bude vyše 62-tisíc eur

Na základnej škole kniežaťa Pribinu v Nitre dôjde k rekonštrukcii, ktorá sa bude týkať úpravy povrchov a elektroinštalácií. K rekonštrukcii dôjde na základe cenovej ponuky, ktorú mestu doručila firma PP Invest Nitra.

Cenová ponuka bola Nitre predložená 2. novembra 2016 a určuje charakteristiku prác a dodávok. Suma bola určená na 52.176,82 eur bez DPH. Po prirátaní platnej dane (10.435,36 eur) sa teda celková cena vyšplhá na 62.612,18 eur.

Podľa zverejnenej zmluvy sa má začať s prácami do troch dní od podpisu, pričom rekonštrukcia má byť ukončená najneskôr do 15. decembra 2016. Záručná doba bude 24 mesiacov a plynúť začne dňom nasledujúcim po dni prevzatia diela.

Ako uvádza zverejnený dokument, v cene je zahrnutá úprava stropov III. NP SDK podhľadom, oprava stien po elektroinštaláciách, elektroinštalácia, školský rozhlas a štrukturovaná kabeláž.

Do rozpočtu boli taktiež zahrnuté dokončovacie práce ako nátery a maľby či presun hmôt HSV.

Firma by podľa zmluvy mala dodržať stanovený termín, inak jej hrozia sankcie. Za omeškanie so splnením je povinná mestu zaplatiť zmluvnú pokutu.

Za neukončenie diela je to 0,02 percenta z ceny diela za každý začatý deň omeškania, ktorá sa od 14 dňa omeškania vrátane zvyšuje na 0,1 percenta. Ak bude firma meškať viac ako 15 dní, mesto má právo odstúpiť od zmluvy.

„Za omeškanie s odstránením vád a nedorobkov zistených pri preberacom konaní vo výške 16 eur za každý deň omeškania,“ dopĺňa zmluva. V prípade, že firma nevyprace stavenisko, bude platiť 3 eurá za každý deň omeškania.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X