Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
BRATISLAVA: Otvorenie nového zimného ¨tadiónaPriestory nového zimného ¨tadióna v bratislavskej mestskej ?asti Petr¸alka, ktorý slávnostne otvorili v piatok popoludní. Bratislava, 1. február 2013. Foto: SITA/Marián Peiger
ilustračné BRATISLAVA: Otvorenie nového zimného štadióna Priestory nového zimného štadióna v bratislavskej mestskej časti Petržalka, ktorý slávnostne otvorili v piatok popoludní. Bratislava, 1. február 2013. Foto: SITA/Marián Peiger
22. júla 2016 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Zimný štadión v Nitre dostal osvetlenie za 120-tisíc eur, mesto podpísalo zmluvu s dvomi firmami

Mesto Nitra podpísalo pred časom dve zmluvy, ktoré sa týkajú osvetlenia zimného štadióna. Celková suma sa vyšplhala na 120-tisíc eur.

Zimný štadión v Nitre sa v rámci rozsiahlej rekonštrukcie dočkal aj opravy osvetlenia hracej plochy. Tú vykonala firma Leader Light s.r.o., s ktorou mesto nedávno podpísalo zmluvu.

Podľa dokumentu zverejneného na stránke radnice stála oprava osvetlenia 83.988 eur vrátane DPH. Za túto sumu firma demontovala výbojkové svietidlá a predradníky. Zároveň dodala LED svietidlá v počte 148 kusov, ktoré namontovala a nastavila ich nasmerovanie.

Termín ukončenia opravy bol stanovený do 10. júla 2016. Práce by teda mali byť v tejto dobe už ukončené.

Mesto Nitra podpísalo aj druhú zmluvu, ktorá sa týka osvetlenia zimného štadión. Tentoraz išlo o úpravy inštalácií a programovania riadenia osvetlenia.

Podľa zmluvy je zhotoviteľom bratislavská spoločnosť pro JGS s.r.o. Cena za tieto úkony dosiahla sumu 36.000 eur vrátane DPH. Ako v predchádzajúcom prípade, aj tieto práce mali byť ukončené do 10. júla tohto roka.

Osvetlenie nitrianskeho zimného štadión teda vyšlo mesto Nitra na celkových 119.998 eur vrátane DPH.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X