Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected] / 0918 378 828
Dieta skolka vyfarbovanie pixabay.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: pixabay.com
8. marca 2018 Správy NitraIné od NitraDen.skSITA, © SITA 2018 Diskusia()

Zápisom detí do materských škôl budú predchádzať dni otvorených dverí

Zápisy do 26 mestských materských škôl (MŠ) v Nitre pre školský rok 2018/2019 budú v dňoch 2., 3., 4., 9. a 10. mája. Konať sa budú centrálne v kongresovej sále na Mestskom úrade v Nitre, vždy od 8. do 16. hodiny.

Každý deň budú zapisovať do iných škôlok, presný rozpis možno nájsť na webovej stránke mesta. Zápisom budú predchádzať dni otvorených dverí vo všetkých materských školách, ktoré budú 24. a 25. apríla od 14.30 do 16.30 hod.

Pri zápise musí zákonný zástupca dieťaťa predložiť žiadosť, potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa od lekára a k nahliadnutiu priniesť rodný list dieťaťa. Ak ide o dieťa so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami, predloží rodič aj vyjadrenie zariadenia výchovného poradenstva a prevencie. Pre deti s mentálnym postihnutím sú vytvorené podmienky v MŠ Nábrežie mládeže, MŠ Piaristická má triedu pre deti s poruchami zraku, MŠ Štiavnická pre deti s poruchami sluchu a MŠ Nedbalova pre deti s cukrovkou.

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:

Diskusia

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...

X