Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected] / 0918 378 828
Sneh
ilustračné: Marek Štrba, © NitraDen.sk
24. januára 2018 Správy NitraIné od © NitraDen.sk Diskusia()

Začiatkom februára začnú pracovníci štatistického úradu navštevovať nitrianske domácnosti

Prieskum Štatistického úradu SR je plánovaný. Mesto o ňom informuje na svojej stránke. Pôjde o zisťovanie údajov pre štatistiku rodinných účtov. Pracovníci vás môže navštíviť od 1. februára do 30. apríla.

Štatistický úrad bude získavať informácie o štruktúre, výške a vývoji príjmov fyzických osôb v rôznych typoch domácností.

Pracovník tzv. opytovateľ sa musí preukázať v domácnostiach osobitným poverením. Domácnosti, ktoré budú oslovené, sú povinné poskytnúť požadované údaje. Všetky informácie a názory, ktoré domácnosti poskytnú, budú anonymné a použité výlučne na štatistické účely. Vychádza to aj zo zákona o ochrane osobných údajov. Viac info TU.

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:

Diskusia

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...

X