Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
NITRA: Nitrianske kúpalisko
ilustračné: SITA/Martin Havran
9. júna 2016 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Za realizáciu verejného obstarávania dostane bratislavská firma takmer 14 tisíc eur

Nitra uzatvorila mandátnu zmluvu s bratislavskou firmou VO SK, a.s., jej predmetom je zabezpečenie a realizácia verejného obstarávania.

Firma má mestu poskytnúť odborné poradenské a konzultačné služby a vykonávať činnosť v oblasti verejného obstarávania týkajúceho sa dostavby letného kúpaliska na Sihoti v Nitre s celoročným využitím.

Ako uvádza dokument zverejnený na stránke mesta: „Poskytovanie služieb zahŕňa všetky úkony spojené s realizáciou verejného obstarávania na základe zákona o verejnom obstarávaní, od ich prípravy, vyhlásenia až po ich ukončenie tak, aby spĺňali podmienky stanovené zákonom o verejnom obstarávaní a iných všeobecne záväzných predpisov…“

Mesto sa zaviazalo zaplatiť firme za poskytovanie služieb odmeny v nasledujúcich výškach: súťaž návrhov 6 000 eur vrátane DPH, súťaž návrhov – odborné poradenské služby 4 752 eur vrátane DPH. Celková suma za súťaž návrhov teda vyjde mesto na 10 752 eur vrátane DPH.

V dokumente figuruje aj suma aj za priame rokovanie, ktorá je stanovená na 3 000 eur vrátne DPH. Firme VO SK za poskytnuté služby pripadne spolu 13 752 eur vrátane DPH.

Zmluva bola uzavretá na dobu určitú do ukončenia realizácie zákazky. Mandant si v nej vyhradil právo vopred písomne potvrdiť, respektíve odsúhlasiť najmä tieto úkony: zloženie komisie na vyhodnotenie ponúk a poroty na vyhodnotenie návrhov vrátane návrhu na odmeny členov komisie a poroty, obsah súťažného zadania a návrh oznámenia o vyhlásení súťaže návrhov.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X