Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
referent-inovacie-praca-mesto-radnica-ponuka-gettyimages.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: ilustračné, GettyImages
8. marca 2019 Pracovné ponuky a práca Nitra od NitraDen.skTS NitraDeň.sk Diskusia()

Vedenie mesta to myslí s inováciami vážne. Vyhlásilo aj výberové konanie na referenta pre inovácie

Radnica mesta hľadá niekoho schopného, proaktívneho a inovatívne mysliaceho, aby obsadil funkciu referenta pre inovácie.

Mesto Nitra hľadá zamestnanca na pracovnú pozíciu referent pre inovácie. Záujemca o miesto by mal byť šikovný, proaktívny, inovatívny a logicky mysliaci človek. Ak sa aj vy chcete podieľať na inovatívnych projektoch mesta Nitra, tak je táto pozícia pre vás vhodná. Kandidát na pozíciu by sa mal chcieť podieľať aj na budovaní nového Odboru inovácií, transparentného riadenia a klientskej spokojnosti.

Ak sa pýtate čo takýto referent robí, tak tu je odpoveď; kandidát na pracovnú pozíciu proaktívne prináša návrhy na zlepšenia v procesoch MsÚ alebo v službách, ktoré MsÚ poskytuje obyvateľom Nitry, vedie evidenciu návrhov na zlepšenie, samostatne navrhuje možné riešenia, hľadá alternatívy a porovnáva ich s ohľadom na čo najefektívnejšie využívanie zdrojov mesta. Jeho náplňou práce je aj kontrola súladu navrhovaných riešení so záväznými predpismi a komunikácia s partnermi v jednotlivých projektoch.

Práca je na plný úväzok s výkonom v Mestskom úrade a za takýto plat

Ide o prácu na plný úväzok v mieste Mestského úradu v Nitre. S ponúkaným platom v minimálnej sume základnej zložky mzdy 907 eur, ktorá sa môže líšiť v závislosti od kvalifikácie a skúseností uchádzača. K výkonu práce prináležia aj zamestnanecké výhody, ktorými sú napríklad aj spolupráca na inovatívnych projektoch a pri budovaní nového odboru MsÚ, možnosť sebarealizácie, možnosť si vyskúšať nové prístupy a postupy v samospráve či odborný rast.

Uchádzač o danú pracovnú pozíciu musí mať minimálne úplné stredoškolské vzdelanie. Mesto od uchádzača požaduje aj zručnosti ako samostatnosť, proaktivita, logické myslenie, všeobecný prehľad, zmysel pre detail a schopnosť dotiahnuť rozpracované úlohy. Dôležitými zručnosťami kandidáta je analytické a syntetické myslenie, znalosť práce s PC na vynikajúcej úrovni – programy balíka Office a veľkou výhodou je prehľad v moderných technológiách, ktoré môže samospráva využiť pre efektívnejšie fungovanie, skúsenosti s realizáciou projektov, ktoré priniesli pozitívnu zmenu a tiež prehľad v tematike Open Data.

V prápade, že vás pracovná ponuka zaujala, stačí ak zašlete poštou alebo doručíte svoje písomné prihlášky do podateľne MsÚ v Nitre v zalepenej obálke označenej „Osobný pohovor inovácie “, na adresu: MESTO NITRA, Mestský úrad, Štefánikova tr. č. 60, kancelária prednostu, 950 06 Nitra. Požadované dokumenty môžete posielať aj mailom na e.mail: [email protected].

Termín uzávierky najneskôr dňa 20. marca. Platí odtlačok prezentačnej pečiatky Mesta Nitry, respektíve dátum doručenia mailom podanej žiadosti do e-mailovej schránky zamestnávateľa.

Zoznam požadovaných dokladov:

  • motivačný list aj s návrhom riešenia Vami vybratého problému (nedostatku) v meste Nitra;
  • profesijný životopis;
  • čestné prehlásenie o ukončení najvyššieho vzdelania;
  • písomný súhlas uchádzača s použitím osobných údajov pre potreby Mesta Nitry.

Kontaktné osoby:

Mgr. Martin Horák, tel. 037/6502147, e.mail: [email protected]

Katarína Koprdová, tel. 037/6502244, e.mail: [email protected]

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X