SPPK: Potravinová bezpečnosť a sebestačnosť

1 / 1
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

SPPK: Potravinová bezpečnosť a sebestačnosť

Zľava v popredí: Predseda SPPK Emil Macho, minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Samuel Vlčan a predseda Výboru NR SR pre pôdohospodárstvo a životné prostredie Jaroslav Karahuta počas brífingu Slovenskej poľnohospodárskej a potravinárskej komory pred budovou Auly Slovenskej poľnohospodárskej univerzity na tému: Prioritou je potravinová bezpečnosť a sebestačnosť. Nitra, 26. máj 2022.
Foto: SITA/Martin Havran

Foto: SITA/Martin Havran

1 / 5
Ďalšia fotka
Zľava v popredí: Predseda SPPK Emil Macho, minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Samuel Vlčan a predseda Výboru NR SR pre pôdohospodárstvo a životné prostredie Jaroslav Karahuta počas brífingu Slovenskej poľnohospodárskej a potravinárskej komory pred budovou Auly Slovenskej poľnohospodárskej univerzity na tému: Prioritou je potravinová bezpečnosť a sebestačnosť. Nitra, 26. máj 2022.Budova Auly Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre.Budova Auly Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre.Budova Auly Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre.

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X