Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected]
Chodník, cesta, oprava
ilustračné: pixabay.com
3. júla 2018 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDeň.skNitraDeň.sk Diskusia()

V Krškanoch opravia časť chodníka na Novozámockej. Bude stáť necelých 35-tisíc eur

Obyvatelia Krškán sa môžu tešiť, v tejto mestskej časti dá radnica čoskoro opraviť chodník. Ako vyplýva zo zmluvy, ktorú mesto nedávno uverejnilo, chodník na Novozámockej ulici sa bude opravovať v úseku od Priemyselnej po Bočnú ulicu. 

O opravu sa postará spoločnosť Marfil a to na základe cenovej ponuky zo dňa 8. júna tohto roka. Termín zahájenia prác je stanovených do troch dní od účinnosti zmluvy a termín ukončenia prác do 31. októbra tohto roka.

Suma za opravu chodníka je podľa zmluvy 28.890,87 EUR bez DPH. Dvadsaťpercentná daň v tomto prípade predstavuje hodnotu 5.778,17 EUR. Celkovo teda mesto zaplatí 34.669,04 EUR vrátane DPH.

„Podkladom pre úhradu ceny predmetu zmluvy bude faktúra vystavená zhotoviteľom v troch rovnopisoch na základe preberacieho protokolu potvrdeného obidvomi zmluvnými stranami po odovzdaní predmetu zmluvy. Objednávateľ je povinný uhradiť uvedenú cenu v lehote splatnosti 14 dní odo dňa doručenia faktúry vystavenej zhotoviteľom,“ informuje zverejnený dokument.

Záručná doba je 60 mesiacov a začína plynúť dňom nasledujúcim po dni prevzatia diela. Do rozpočtu necelých 35-tisíc eur sa zmestili práce a dodávky HSV, zemné práce, rúrové vedenie, komunikácie, ostatné konštrukcie a búracie práce, presun hmôt HSV, práce a dodávky PSV, projektové práce a zriadenie staveniska.

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X