Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected]
Pubertiak tenisky farby pixabay.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: pixabay.com
6. júna 2018 Správy NitraIné správy z Nitry od © NitraDen.sk Diskusia()

Urobte Gesto pre mesto a podporte jeden z projektov

V rámci programu Gesto pre mesto môžete opäť podporiť niektorý z piatich projektov. Hlasovať môže každý človek starší ako 18 rokov prostredníctvom online formulára na oficiálnej stránke.

V Nitre môžete hlasovať za projekty Priestor pre Zmenu (Budúcnosť, n. o.), Veda v meste (Piaristická škola sv. Jozefa Kalazanského v Nitre), Multifunkčná trieda (Materské centrum Lapajko), Učenie hravo (Základná škola, Tulipánová), Buď in(teligentný) (RZ SOŠ gastronómie a cestovného ruchu, Levická).

Zámerom projektu Priestor pre Zmenu je prispieť ku skvalitneniu interiéru organizácie, v ktorom sa dospievajúci stretávajú na skupinových sedeniach. To, čo nás obklopuje, vplýva na našu myseľ, telo aj zdravie. Budúcnosť, n. o., by chcela z peňazí zakúpiť nové stoličky pre skupinovú prácu s dospievajúcimi.

Piaristická spojená škola by rada dokončila viacjazyčné prírodovedné laboratórium. Materské centrum Lapajko plánuje vytvoriť multifunkčnú triedu s vybavením pre aktivity s edukačným, športovým, tvorivým zámerom, ako aj pre aktivity, ktoré plánuje v blízkej budúcnosti.

Zíkladná škola na Tulipánovej ulici by rada zakúpila magnetickú skladačku Mega Brain MF 300 a RZ SOŠ chce uskutočniť workshopy na rozvoj inteligencie.

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X