Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Ukf_dod_2016_vyrez.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
10. februára 2016 ZaujímavostiKam na školu od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Na UKF sa uskutoční Deň otvorených dverí, záujemcom o vysokoškolské štúdium uľahčí výber

Osemnásty február 2016 bude na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre patriť Dňu otvorených dverí. Uchádzači o štúdium a verejnosť budú mať príležitosť voľne a nezáväzne si prezrieť priestory univerzity, ako aj možnosť oboznámiť sa s jej štruktúrou a aktivitami.

Na všetkých piatich fakultách univerzity – Fakulta prírodných vied, Fakulta sociálnych vied a zdravotníctva, Fakulta stredoeurópskych štúdií, Filozofická fakulta a Pedagogická fakulta – sa záujemcovia o štúdium budú môcť oboznámiť so systémom výučby a budú si môcť pozrieť výučbové, výskumné, technologické a knižničné priestory fakúlt.

Okrem informácií o jednotlivých študijných programoch, podmienkach prijímacieho konania a dôležitých termínoch budú môcť získať lepšiu predstavu o možnostiach semestrálneho študijného pobytu v zahraničí, o spolupráci katedier s domácimi a zahraničnými inštitúciami či o uplatnení absolventov jednotlivých študijných programov realizovaných univerzitou.

Bližšie informácie sa môžete dozvedieť TU, budú zverejnené aj na hlavnej stránke univerzity a na facebooku.

Ukf_dod_2016.jpg

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X