Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
BRATISLAVA: Prestavba križovatky Bajkalská-Prievozská Rekonštrukèné práce na križovatke medzi Bajkalskou a Prievozskou ulicou v Bratislave. Na križovatke položia úplne nový povrch vozovky, súèasou rekonštrukcie je rozšírenie cesty, pribudnú aj nové jazdné pruhy. Na križovatke investor vybuduje novú svetelnú signalizáciu a s tým je spojená aj prekládka inžinierskych sietí. S dopravnými obmedzeniami budú musie vodièi poèíta až do 30. mája, dovtedy totiž budú trva stavebné práce na križovatke. Bratislava, 21. marec 2013. Foto: SITA/Marián Peiger
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: SITA
8. októbra 2013 Správy Nitra od NitraDen.skSITA, © SITA 2013 ilustračné: SITA/AP

TOPOĽČANY: Pre opravy ciest dopravné obmedzenia v okrese!

Od 10. do 31. októbra potrvá oprava cesty I/64 od hranice okresu Nitra v obciach Koniarovce, Hrušovany, Preseľany až po začiatok obce Belince

NITRA 8. októbra – S dopravnými obmedzeniami musia počítať v októbri vodiči v okrese Topoľčany. Dotknú sa ciest prvej, druhej aj tretej triedy. Tento týždeň sa začala oprava cesty II/499 v obci Tovarníky od križovatky ulice Odbojárov s ulicou Pod kaštieľom až po vjazd do firmy Hyza. Vymieňajú tu živičný povrch cesty, oprava potrvá do 19. októbra. Rovnaké práce budú robiť od 14. do 18. októbra na ceste III/49944 v obci Prašice od križovatky na obec Nemečky v smere k rekreačnej oblasti Duchonka. Od 10. do 31. októbra potrvá oprava cesty I/64 od hranice okresu Nitra v obciach Koniarovce, Hrušovany, Preseľany až po začiatok obce Belince. „Všetkých účastníkov cestnej premávky žiadame, aby rešpektovali prenosné dopravné značenie a pokyny poverených zamestnancov a nesťažovali tak ich prácu,“ informovala nitrianska krajská policajná hovorkyňa Renáta Čuháková.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X