Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tenisovy kurt
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: pixabay.com
30. augusta 2018 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDeň.skNitraDeň.sk Diskusia()

Tenisové kurty na Chrenovej obnovia a zmodernizujú, mesto zaplatí 180-tisíc EUR

Tenisové kurte, ktoré sa nachádzajú na sídlisku Chrenová, sa dočkajú opravy a modernizácie. Ako vyplýva zo zmluvy, ktorú mesto Nitra zverejnilo na svojej webovej stránke, konkrétne pôjde o obnovu a modernizáciu športových povrchov v tenisových halách. 

O moderniźaciu tenisových kurtov sa postará firma Funny sport Slovensko, a to na základe cenovej ponuky z 28. júna tohto roka.

Ako sa uvádza vo zverejnenom dokumente, práce majú začať do desiatich dní od výzvy objednávateľa, teda mesta Nitra a ukončené majú byť do decembra tohto roka.

Cena za zhotovenie diela bola zmluvou stanovená na sumu 149.504,43 EUR bez DPH. Po prirátaní dane, ktorá je v tomto prípade 29.900,89 EUR, tak mesto za obnovu zaplatí celkových 179.405,31 EUR.

Záručná doba je 24 mesiacov a začína plynúť dňom nasledujúcim po dni prevzatia diela.

Podľa cenovej ponuky, ktorú zaslala firma mestu, pôjde o povrch, ktorý je ideálny a bezpečný pre všetky vekové kategórie. Má odolnosť voči oderu a poraneniu. Zabezpečuje hrací komfort s pravidelným odrazom lopty. Povrch je taktiež vhodný pre ostatné loptové športy nesúťažnej úrovne.

”V cenových kalkuláciách nie sú zahrnuté náklady na likvidáciu pôvodných športových povrchov. Po odstránení povrchov je nutné preveriť kvalitu podkladných vrstiev podložia. V prípade zistenia nedostatkov je nutné riešiť samostatne, nakoľko sa vo vyššie uvedených kalkuláciách v prípadnými defektmi nepočíta,” píše sa v cenovej kalkulácii od firmy.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X