Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Plagat.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: KMKaR
18. apríla 2023 Podujatia a akcie Nitra od Informačný servis

Súťaž Cirkulátor sa opäť vracia do priestorov UKF – tentokrát ako súčasť Festivalu reklamy

Študentmi obľúbená medzinárodná študentská súťaž v reklamnej tvorbe Cirkulátor sa opäť vracia, tentokrát ju však študenti Katedry masmediálnej komunikácie a reklamy UKF v Nitre prinášajú v trochu inom svetle, ako súčasť Festivalu reklamy, a to dňa 2. mája 2023 v budove ŠD Zobor, miestnosť S-8 (prízemie), na adrese Dražovská 2 Nitra, v čase od 9:00 do 15:00 hod.

15. ročník úspešnej študentskej súťaže Cirkulátor bude tentokrát súčasťou Festivalu reklamy, ktorý vzniká pri príležitosti oslavy 20. výročia Katedry masmediálnej komunikácie a reklamy Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre a bude obohatený o prednášky z praxe kreatívneho priemyslu pod názvom „Spoznajte tých, ktorí tvoria reklamu“ a kreatívny workshop „Absolvuj s absolventom“.

Pri príležitosti osláv katedry predvedú vďaka súťaži Cirkulátor svoju kreativitu študenti stredných a vysokých škôl v tvorbe printovej alebo audiovizuálnej nekomerčnej reklamy. Zadania sú orientované na spoločensky zodpovedné témy, ako napríklad klimatické zmeny, boj proti rasizmu, dôležitosť rešpektu či problematiku fast fashion. Študenti všetkých stredných i vysokých škôl majú možnosť zapojiť sa do súťaže do 21. apríla 2023 (bližšie info o spôsobe prihlásenia na IG @cirkulator_ukf alebo FB CIRKULÁTOR)
Súčasťou Festivalu reklamy budú aj úspešní absolventi katedry, ktorí študentom povedia viac o svojej ceste a pokúsia sa ich možno i inšpirovať pri výbere budúcej profesie (bližšie info na IG @festival_reklamy_2023). Ako sprievodnú aktivitu si organizátori pripravili tvorbu vlastného merchu (tvorba trička).

Študenti KMKaR veria, že oslava prinesie nielen množstvo zážitkov, ale aj veľa nových skúseností v tvorbe reklamy a samozrejme chutné pohostenie a atraktívne ceny.

Informácie a práce z minulých ročníkov súťaže Cirkulátor nájdete na FB stránke CIRKULÁTOR.

Informačný servis

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X