Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
NITRA: Agrokomplex 2007
V dňoch 16. až 20. augusta sa v Nitre koná výstava Agrokomplex 2007, 34.medzinárodný poľnohospodársky a poútravinársky veľtrh.
22. apríla 2014 Podujatia a akcie Nitra od NitraDen.skSITA, © SITA 2014 ilustračné: SITA/AP

Študenti z odborných škôl opäť ukážu svoju zručnosť

Okrem výrobkov z textilu, dreva, kovu alebo skla tu návštevníci nájdu aj originálne pekárske a cukrárske výrobky, pracovné workshopy, hudobné a tanečné vystúpenia študentov a módne prehliadky

NITRA 22. apríla – Už po 22-krát sa 29. – 30. apríla v nitrianskom výstavisku Agrokomplex predstavia študenti z odborných škôl z celého Slovenska na podujatí Mladý módny tvorca. Predajno-prezentačná výstava stredných odborných škôl a stredísk praktického vyučovania prináša každý rok zaujímavé tvorivé nápady z rôznych oblastí, ktoré sú súčasťou vyučovania na školách. Okrem výrobkov z textilu, dreva, kovu alebo skla tu návštevníci nájdu aj originálne pekárske a cukrárske výtvory. Opäť nebudú chýbať súťaže a praktické ukážky práce kaderníkov, vizážistov ale aj murárov či klampiarov. Okrem pracovných workshopov budú sprievodnými akciami aj hudobné a tanečné vystúpenia študentov a módne prehliadky. Témou prednášok je tento rok napríklad problematika duševného vlastníctva alebo zneužívanie ľudskej práce, ktorá je súčasťou kampane Ľudia nie sú na predaj. Spolu s touto výstavou bude v priestoroch Agrokomplexu aj ďalšie podujatie Job Expo 2014, ktoré prinesie ponuku stoviek pracovných miest a informácií pre záujemcov o zamestnanie na Slovensku aj v zahraničí. Železničná spoločnosť Slovensko a. s., pripravila možnosť využitia zľav pre školy, ktoré sa rozhodnú navštíviť výstavu Mladý módny tvorca, a pri kúpení jednosmerného skupinového cestovného lístka a jeho označení v stánku ministerstva hospodárstva môžu absolvovať spiatočnú cestu zadarmo.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X