Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Ukf v televiznej relacii.jpeg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zdroj: www.ukf.sk
10. januára 2019 Zaujímavosti od NitraDen.skUKF Diskusia()

Študenti Univerzity Konštantína Filozofa sa zúčastnili televíznej zábavno-súťažnej relácie

V utorok 8. januára si traja študenti nitrianskej univerzity otestovali svoje vedomosti v televíznej súťaži Čo ja viem.

Traja študenti sa víťazmi síce nestali, nakrúcanie si však užili. V bratislavskom štúdiu Rozhlasu a televízie Slovenska boli v jeden deň realizované dve kolá – jedno s hosťami v zložení Mary Bartaloš, Jana Kovalčíková a Slávo Jurko, a v druhom súťažili Marek Fašiang, Yveta Blanarovičová a Ján Jackuliak.

Atmosféra bola veľmi príjemná a uvoľnená,“ prezradila nám študentka učiteľstva psychológie a výchovy k občianstvu Nikoleta Hlaváčová a pokračuje: „Vďaka organizátorom, moderátorovi, ale aj samotným hosťom sme sa po celý čas zabávali a celú súťaž brali ako zábavu, čo sa odzrkadlilo aj na vzťahoch medzi študentmi, ktorí súťažili.“ Otázky boli podľa jej slov niektoré ťažšie a niektoré ľahšie. „Nám osobne sa zdali otázky v prvom natáčaní oveľa ľahšie ako v tom druhom. Išlo však aj o to, že veľkú úlohu tam zohrával čas – kto bol rýchlejší v odpovedaní na otázku, ten bol bližšie k výhre,“ vysvetľuje priebeh študentka.

Počas nakrúcania nevládla v štúdiu rivalita, ale naopak, práve súdržnosť študentskej komunity aj režisérskeho tímu. Čo ja viem je jedinečná zábavno-súťažná šou plná vtipných a nečakaných otázok, do ktorej sa prostredníctvom aplikácie pre smartfóny a tablety môžu zapojiť aj diváci pri obrazovkách.

Moderátorom je športový komentátor Marcel Merčiak, držiteľ niekoľkých významných ocenení. Nakrúcania sa zúčastňujú vždy 3 známe osobnosti a 200 študentov vysokých škôl. Výherca môže získať hmotnú výhru a finančný obnos, percentuálne závislý od celkovej výhry vo finálovej časti hry. Celková výhra putuje vždy na charitatívne účely konkrétnym rodinám v hmotnej núdzi. Relácie s účasťou troch študentov z UKF si budete môcť pozrieť 1. a 29. marca.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X