Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected] / 0918 378 828
KNIHY: Celé Slovensko èíta deom
Deti poèas štartu projektu na podporu motivácie rodièov, aby aspoò 20 minút denne èítali svojim deom s názvom Celé Slovensko èíta deom. Bratislava, 13. november 2012. Foto: SITA/Jozef Jakubèo
12. mája 2014 Správy NitraIné od NitraDen.sk© TASR. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona. ilustračné: SITA/AP

Školáci môžu cez prázdniny absolvovať Nitriansku letnú univerzitu

Nitra 12. mája – Deti vo veku osem až jedenásť rokov môžu aj počas tohtoročných prázdnin navštevovať Nitriansku letnú univerzitu. Otvorená bude 30. júna slávnostnou imatrikuláciou na pôde Slovenskej poľnohospodárskej univerzity (SPU). Ukončí ju 11. júla promócia v Aule Univerzity Konštantína Filozofa (UKF).

 
Ako uviedla Diana Kanásová z rektorátu UKF, účastníci Nitrianskej letnej univerzity sa hravou a tvorivou formou oboznámia s akademickým prostredím a charakterom štúdia na univerzite. Zároveň sa zoznámia s vybranými témami, ktoré sú súčasťou ponuky študijných programov oboch nitrianskych univerzít. „Jednotlivé aktivity sa budú realizovať v čase od 8. do 16. hodiny. Po absolvovaní letnej univerzity bude jej absolventom udelený certifikát s titulom Academicus Nitriensis Jr.,“ dodala Kanásová.

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...

X