Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Zimny stadion nitra rekonstrukcia (5)
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: © NitraDen.sk
21. decembra 2016 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

V šatniach zimného štadióna upravia povrchy podláh, takáto bude suma

Podlahy v šatniach zimného štadióna upravia ešte tento rok.

Povrchy podláh v šatniach zimného štadióna v Nitre upraví spoločnosť Funny Sport Slovensko, vyplýva to zo zmluvy, ktorú radnica zverejnila na svojej webovej stránke.

Podľa dokumentu sa úpravy uskutočnia na základe cenovej ponuky zo dňa 8. decembra tohto roka. „Zmluvou sa zhotoviteľ zaväzuje vyhotoviť dielo vo vlastnom mene a na vlastnú zodpovednosť, na vlastné náklady a objednávateľ sa zaväzuje vykonané bezvadné dielo prevziať a zaplatiť cenu za vykonanie diela uvedenú včl. III tejto zmluvy. Pre odovzdanie a prevzatie platia podmienky dohodnuté v tejto zmluve,“ spresňuje dokument.

Podľa zmluvy bola cena dohodnutá na 13.318,34 eur bez DPH. Po prirátaní platnej dane, ktorá v tomto prípade predstavuje sumu 2.663,67 eur, sa tak celková suma vyšplhá na 15.982,01 eur.

Ako uvádza dokument, s prácami sa malo začať do dvoch dní od podpísania zmluvy, pričom ukončené majú byť do konca decembra tohto roka.

Záručná doba na upravené povrchy podláh bola dojednaná na 24 mesiacov, čiže na dva roky, pričom lehota začína plynúť dňom nasledujúcim po dni prevzatia diela.

Zmluvné strany sa dohodli aj na náhradách škôd a nákladov, riešeniach sporov či na zmluvných pokutách.

V šatniach má pribudnúť podľa cenovej ponuky zhotoviteľa vulkanizovaná doska z technickej gumy v hrúbke 8 milimetrov. Obojstranne hladký gumený povrch z vulkanickej gumy má mať vysokú odolnosť proti oderu.

„Povrch sa naviac na spojoch spája špeciálnym spojivom, aby sa zabránilo prenikaniu vlhkosti do spodnej betónovej podlahy,“ uvádza Funny Sport Slovensko.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X