Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Hidepark 2.jpg
ilustračné: © NitraDen.sk
23. augusta 2019 Správy Nitra od NitraDen.skMSP Nitra Diskusia()

Rušno bolo aj v Hideparku, obyvateľom prekážala hlasná hudba ozývajúca sa počas festivalu

Obyvatelia v okolí Hideparku sa opakovane sťažovali na rušenie nočného pokoja príliš hlasnou hudbou.

Na operačné stredisko Mestskej polície v Nitre opakovane nahlasovali obyvatelia bývajúci v okolí Hydeparku rušenie nočného pokoja. Obyvateľov z rôznych miest, podľa slov mestskej polície hlavne z centra mesta, rušila hlasná hudba ozývajúca sa po 22.00 hod.

Mestskí policajti vyslaní na miesto vykonali s organizátormi festivalu pohovor a ten zabezpečil stíšenie basových tónov. „Neskôr po ďalších sťažnostiach, sme telefonicky organizátora žiadali o stíšenie aj ostatných tónov. Potom už rušenie nebolo až tak výrazné,“ informovala mestská polícia.

Opäť v skorých ranných hodinách telefonovali na operačné stredisko mestskej polície pre hlasnú hudbu najmä obyvatelia zo sídlisk Diely a Klokočina. Organizátora hliadka opätovne vyzvala k stíšeniu hudby. „Po tomto opatrení sme ďalšie sťažnosti už nezaznamenali,“ dodala nitrianska mestská polícia.

Hliadka na mieste vykonala pohovor s organizátorom festivalu, ktorý zabezpečil stíšenie basových tónov. . V skorých ranných hodinách sa začali na značný hluk, spôsobený hudbou, sťažovať . Opätovne bol organizátor vyzvaný o zabezpečenie stíšenia hudby. Vyjadril sa, že v tomto momente sa na hlavnom pódiu už nehrá, ale aj tak zabezpečí stlmenie na vedľajšom pódiu. .

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X