Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected]
Zimny stadion nitra rekonstrukcia (1)
ilustračné: © NitraDen.sk
15. júna 2018 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDeň.skNitraDeň.sk Diskusia()

Do rekonštrukcie zimného štadióna potečú ďalšie peniaze, mesto dá zatepliť štít za necelých 129-tisíc eur

Rekonštrukčné práce na zimnom štadióne, ktorý sa nachádza pri nitrianskom mestskom parku, budú pokračovať aj naďalej. Podľa zverejnenej zmluvy dá mesto zatepliť štít. 

Ako sa uvádza v zmluve, ktorú radnica nedávno zverejnila na svojej webovej stránke, v blízkej dobe dôjde k zatepleniu štítu na nitrianskom zimnom štadióne. Práce vykoná spoločnosť Chladex a stane sa tak na základe cenovej ponuky zo dňa 24. mája tohto roka.

S prácami sa má začať do troch dní od výzvy objednávateľa a ukončené majú byť do 20. júna 2018. Cena za zhotovenie diela bola stanovená na 107.457,95 EUR bez DPH. Po prirátaní platnej dane, ktorá v tomto prípade predstavuje sumu 21.491,59 EUR, sa tak celková hodnota diela vyšplhá na 128.949,54 EUR.

Záručná doba na zateplenie štítu je 24 mesiacov a začína plynúť dňom nasledujúcim po dni prevzatia diela. Do sumy necelých 129-tisíc eur sa zmestila dodávka a montáž protipožiarnych panelov, oplechovanie protipožiarnych panelov, pomocné oceľové konštrukcie v zmysle PD – statika, manipulačná technika (2x plošina a jej doprava), sekanie betónu, odvetranie či výstuž oceľových stlĺpov v zmysle požiadaviek statika.

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X