Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Zimny stadion nitra rekonstrukcia (1)
ilustračné: © NitraDen.sk
15. júna 2018 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDeň.skNitraDeň.sk Diskusia()

Do rekonštrukcie zimného štadióna potečú ďalšie peniaze, mesto dá zatepliť štít za necelých 129-tisíc eur

Rekonštrukčné práce na zimnom štadióne, ktorý sa nachádza pri nitrianskom mestskom parku, budú pokračovať aj naďalej. Podľa zverejnenej zmluvy dá mesto zatepliť štít. 

Ako sa uvádza v zmluve, ktorú radnica nedávno zverejnila na svojej webovej stránke, v blízkej dobe dôjde k zatepleniu štítu na nitrianskom zimnom štadióne. Práce vykoná spoločnosť Chladex a stane sa tak na základe cenovej ponuky zo dňa 24. mája tohto roka.

S prácami sa má začať do troch dní od výzvy objednávateľa a ukončené majú byť do 20. júna 2018. Cena za zhotovenie diela bola stanovená na 107.457,95 EUR bez DPH. Po prirátaní platnej dane, ktorá v tomto prípade predstavuje sumu 21.491,59 EUR, sa tak celková hodnota diela vyšplhá na 128.949,54 EUR.

Záručná doba na zateplenie štítu je 24 mesiacov a začína plynúť dňom nasledujúcim po dni prevzatia diela. Do sumy necelých 129-tisíc eur sa zmestila dodávka a montáž protipožiarnych panelov, oplechovanie protipožiarnych panelov, pomocné oceľové konštrukcie v zmysle PD – statika, manipulačná technika (2x plošina a jej doprava), sekanie betónu, odvetranie či výstuž oceľových stlĺpov v zmysle požiadaviek statika.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X