Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
NITRA: Slávnostné odovzdávanie nových autobusov
SITA NITRA: Slávnostné odovzdávanie nových autobusov Slávnostné odovzdávanie nových autobusov areál spoločnosti ARRIVA NITRA a.s.. Nitra, 21. august 2013. Foto: SITA/Martin Havran
20. februára 2015 Správy Nitra od NitraDen.skarriva.sk, © NitraDen.sk, iDen Media s.r.o. ilustračná: SITA

Rekonštrukcia autobusovej stanice sa začne začiatkom marca

Arriva zverejnila nový termín začatia rekonštrukcie autobusovej stanice. Pôvodne sa mali práce s rekonštrukciou začať 31. januára, no pre nepriaznivé počasie bol termín posunutý.

Očakávaná rekonštrukcia autobusovej stanice sa začne v pondelok 2. marca o deviatej ráno, informuje na svojej stránke Arriva. Rekonštrukcia bude prebiehať v siedmich etapách po dobu približne jeden a pol roka.

„Prosíme vás, aby ste venovali zvýšenú pozornosť oznámeniam na našej web stránke, v autobusoch spoločnosti ARRIVA NITRA a.s. a na letákoch na autobusovej stanici. Informácie  vám  radi poskytnú  tiež  zamestnanci spoločnosti, ktorí budú prítomní na autobusovej stanici a označení reflexnou vestou s logom spoločnosti,“ uvádza Arriva.

Počas jednotlivých etáp budú nástupištia postupne presúvané na odstavnú plochu MHD za reštauráciou Pelikán. O presune jednotlivých nástupíšť bude Arriva informovať. Vzhľadom na to, že rekonštrukcia bude prebiehať  počas  plnej prevádzky autobusovej stanice, žiada spoločnosť cestujúcich o zvýšenú  pozornosť v záujme vlastnej bezpečnosti  a zároveň prosím o zhovievavosť pri možných meškaniach spojov.

002032_63_009488 „V prvý deň obmedzenia sa zmena nástupíšť týka spojov s odchodom z autobusovej stanice od 9. hodiny. Spoje z odchodom pred 9. hodinou budú v tento deň vykonané ešte z pôvodných nástupíšť,“ píše Arriva.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X