Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
bus6upr
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
20. februára 2015 Správy Nitra od NitraDen.skregiojet.sk, © NitraDen.sk, iDen Media s.r.o. Ivana Palúgová, © NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

RegioJet po úspechu posilňuje spoje, pridáva ranné a večerné spojenia

Len tri týždne od spustenia novej autobusovej linky na trase Banská Bystrica – Nitra – Bratislava pridáva ďalšie spoje.

RegioJet sa pre veľký záujem cestujúcich rozhodol od 9. marca posilniť spoje a rozširuje ponuku o nové ranné a podvečerné spojenia na trase Banská Bystrica – Nitra – Bratislava. Ako spoločnosť informuje na svojej stránke, autobusy budú v špičkách jazdiť po tridsiatich minútach. Novinkou bude „divadelný spoj“, ktorý zabezpečí cestujúcim pohodlný návrat domov z divadelných predstavení či iných kultúrnych podujatí v Bratislave.

RegioJet však pre svojich zákazníkov prináša aj ďalšie zmeny. Na spomínanej linke znížil od 20. februára ceny vybraných lístkov a pripravuje sa tiež spustenie rezervácie a stornovania lístkov cez bezplatné SMS. „Kreditový lístok, ktorý umožňuje cestovanie za najvýhodnejšie ceny, na trase medzi Bratislavou, Nitrou a Banskou Bystricou pravidelne využívajú už viac ako tri tisícky cestujúcich. Ďalšie tisícky spokojných cestujúcich využili možnosť kúpiť si lístok cez internet, na pobočke alebo priamo u vodiča,“ opisuje záujem o novú linku Ivana Kašická, riaditeľka autobusovej dopravy STUDENT AGENCY holding, do ktorej RegioJet patrí.

Kvôli náporu cestujúcich RegioJet najprv v polovici februára začal pridávať posilové spoje k najvyťaženejším piatkovým a nedeľným spojom. Teraz pripravuje tiež navýšenie počtu spojov v špičkách. „Obrátilo sa na nás množstvo cestujúcich s tým, že by uvítali viac ranných spojov z Nitry do Bratislavy, ktorými by mohli cestovať do práce, školy alebo k lekárovi, a tiež viac podvečerných, ktorými sa môžu vracať. Rozhodli sme sa im vyjsť v ústrety, a preto od 9. marca rozširujeme ponuku o celkovo osem nových spojov medzi Bratislavou a Nitrou,“ hovorí Ivana Kašická. V ranných špičkách budú medzi Bratislavou a Nitrou žlté linky jazdiť po tridsiatich minútach, počet spojov tak narastie zo štrnástich až na osemnásť denne. Výrazne posilnené budú aj popoludňajšie linky. Novinkou bude aj tzv. divadelný spoj, ktorý bude vyrážať z Bratislavy do Nitry každý deň o 22:30.

„Spoločne s ďalším novým spojom o 21:00 z Bratislavy vychádzame v ústrety cestujúcim, ktorí pracujú v hlavnom meste do neskorých večerných hodín alebo chcú vyraziť do divadiel, galérií a ďalších kultúrnych inštitúcií. S našimi žltými linkami si už nemusia robiť starosti, aj neskoro večer budú mať istotu, že sa bezpečne, rýchlo a pohodlne dostanú domov,“ dodáva Ivana Kašická.

Horizon33_2015-2-20_15-1-8Horizon33_2015-2-20_15-0-57

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X