Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Trávnik
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: pixabay.com
26. júla 2016 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Regenerácia trávnika na letnom kúpalisku v Nitre vyšla mesto necelých 15-tisíc eur

Letné kúpalisko na Sihoti počas tejto sezóny neprinieslo žiadne výrazné novinky. Mesto však dalo v jeho areáli zregenerovať trávnik. Súčasťou trávnika je aj závlahový systém.

O regeneráciu trávnika so závlahovým systémom sa postarala firma Eurogreen – Slovensko, s.r.o., s ktorou mesto uzatvorili zmluvu. Tá bola uzatvorená na základe cenovej ponuky zhotoviteľa zo dňa 6. júla 2016.

Podľa zverejneného dokumentu zaplatí mesto za trávnik 11.741,06 eur bez DPH, po prirátaní platnej DPH, ktorá v tomto prípade predstavuje sumu 2.348,21 eur, sa celková suma vyšplhá na 14.089,27 eur.

Ukončenie regenerácia trávnika na nitrianskom kúpalisku je podľa zmluvy určené do konca tohto mesiaca. Záručná doba na trávnik a závlahový systém je 24 mesiacov.

Regenerácia trávnika v sebe zahŕňa tieto úkony: zakladanie trávnika s prírodným povrchom, prísev do trávnika výsevnou kombináciou AMAZONE, aplikácia dlhopôsobiacich hnojív či dodanie regeneračnej parkovej zmesi.

K ďalším prácam, ktoré sa zmestili do rozpočtu necelých 15-tisíc eur, patria zemné práce, napríklad frézovanie výkopu, hĺbenie výkopu pre závlahové šachty, zásyp výkopu a vibračné hutnenie výkopu. Osadené bude aj napájacie potrubie a prepoja sa poškodené rozvody na sprchy.

Firma taktiež dodá čerpadlo, ktoré namontuje a napojí, a vykoná ďalšie potrebné úkony.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X