Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
doručovateľ, poštár
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
zdroj: FB / Mesto Nitra
16. januára 2019 Pracovné ponuky a práca Nitra od NitraDeň.skNitraDeň.sk Diskusia()

Radnica hľadá poštového doručovateľa, vieme podmienky prijatia aj ponúkaný plat

Nitrianska radnica ponúka voľné pracovné miesto, tentoraz sa bude obsadzovať pozícia referent – doručovateľ. Vieme, aké sú podmienky prijatia, aj to, koľko dostane úspešný kandidát.

Ako sa píše na webovej stránke mesta Nitra, radnica hľadá vhodného kandidáta na pracovnú pozíciu referent – doručovateľ. Miestom výkonu je mesto Nitra a pôjde o plný pracovný úväzok.

Podľa informácií nitrianskej radnice minimálna suma základnej zložky mesačnej mzdy predstavuje výšku 585 €. K nej sa prirátajú odmeny, ktoré sú v súlade s Poriadkom odmeňovania zamestnancov mesta Nitry a platnou Kolektívnou zmluvou.

Kto sa chce uchádzať o toto pracovné miesto, mal by byť komunikatívny, asertívny, ďalej by mal mať príjemné vystupovanie, orientačné schopnosti a výhodou je znalosť mesta pod Zoborom. K požiadavkám mesta patrí aj fyzická zdatnosť, časová flexibilita, nakoľko sa práca vykonáva v popoludňajších a skorých večerných hodinách. K neposlednej podmienke prijatia patrí taktiež chuť pracovať aj počas nepriaznivých poveternostných podmienok.

Mesto vo svojej výzve uviedlo zamestnanecké výhody a benefity, ku ktorým patrí príspevok na stravovanie, doplnkové dôchodkové sporenie a iné benefity v súlade s Kolektívnou zmluvou.

Ak máte záujem pracovať na tejto pozícii, mali by ste mať ukončené úplné stredoškolské vzdelanie. K dokladom, ktoré treba mestu doručiť, patrí žiadosť, profesijný životopis, čestné prehlásenie o ukončení najvyššieho vzdelania a písomný súhlas uchádzača s použitím osobných údajov pre potreby mesta Nitry.

Kandidáti na funkciu referenta – doručovateľa zašlú všetky potrebné doklady poštou alebo doručia svoje písomné prihlášky do podateľne Mestského úradu v Nitre v zalepenej obálke. Tá by mala byť označená nápisom – „Osobný pohovor doručovateľ“.

Prihlášku je potrebné zaslať či doručiť mestu najneskôr dňa 18. januára 2019. Doručovacia adresa je Mesto Nitra, Mestský úrad, Štefánikova trieda č. 60, kancelária prednostu, 950 06 Nitra.

Ako na záver doplnila nitrianska radnica, platí odtlačok prezentačnej pečiatky mesta Nitra a mesto si zároveň vyhradzuje oprávnenie pozvať na osobný pohovor len vybraných uchádzačov.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X