Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
BRATISLAVA: Prestavba križovatky Bajkalská-Prievozská Rekonštrukèné práce na križovatke medzi Bajkalskou a Prievozskou ulicou v Bratislave. Na križovatke položia úplne nový povrch vozovky, súèasou rekonštrukcie je rozšírenie cesty, pribudnú aj nové jazdné pruhy. Na križovatke investor vybuduje novú svetelnú signalizáciu a s tým je spojená aj prekládka inžinierskych sietí. S dopravnými obmedzeniami budú musie vodièi poèíta až do 30. mája, dovtedy totiž budú trva stavebné práce na križovatke. Bratislava, 21. marec 2013. Foto: SITA/Marián Peiger
ilustračné: SITA
25. augusta 2016 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Pripravte sa na úplnú uzávierku rýchlostnej cesty R1A

Koncom týždňa sa pripravte na uzávierku rýchlostnej cesty R1A. Doprava bude vedená po obchádzkových trasách.

SKANSKA Sk, a. s., ako zhotoviteľ stavby PZ Nitra-Mlynárce – Napojenie na R1A – 2. a 4. etapa oznamuje, že z dôvodu pokládky betónových prefabrikovaných nosníkov pre vybudovanie mostného objektu stavby bude na ceste R1A v km 3 – 5 v čase od 26. augusta od 18. hodiny do 29. augusta do 24.00 hod. úplná uzávierka rýchlostnej cesty. Doprava bude  v zmysle schváleného určenia dočasného dopravného značenie vedená po obchádzkových trasách.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X