Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected] / 0918 378 828
Nitra cyklotrasa
ilustračné: NitraDen.sk
24. februára 2016 Správy NitraIné od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Príprava cyklotrasy na Chrenovej pokračuje. Začalo sa územné konanie o umiestnení stavby

Nová cyklotrasa bude podľa zverejnenej dokumentácie viesť pozdĺž Akademickej ulice k potoku Selenec. Popri potoku povedie až k Nábrežiu mládeže, kde by malo mesto podľa projektu vybudovať premostenie rieky Nitra, ktoré trasu spojí s cyklochodníkom na Wilsonovom nábreží.

Rozhodnutie o začatí územného konania o umiestnení stavby vydal stavebný úrad 12. februára. Budovanie chrenovskej cyklotrasy je súčasťou širšieho projektu výstavby cyklistických trás v Nitre. Prednedávnom už mesto získalo stavebné povolenie na vybudovanie cyklotrasy vedúcej od Mestského parku na Sihoti po Kultúrny dom v Dražovciach. Stavebné konanie začalo aj v prípade pripravovanej cyklotrasy, ktorá povedie cez Mlynárce, Diely a Klokočinu smerom na Dolnočermánsku ulicu, kde sa napojí na v súčasnosti projektovanú cyklotrasu Borina.

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...

X