Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
škola, trieda
ilustračné: SITA Žiaci 6.A. triedy (zmiešaná trieda) na základnej škole v Slovenskej Vsi počas vyučovania. Slovenská Ves, 30.05.2013. Foto: SITA/Radoslav Maťaš
12. júla 2013 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.skSITA, © SITA 2013 ilustračná: SITA/AP

Priestory v základnej škole si prenajme základná umelecká škola

Prenájom sa týka 1 690 metrov štvorcových, ktoré tvoria triedy v hlavnej budove Základnej školy Krčméryho, v budove jedálne a malá telocvičňa

NITRA 12. júla – Priestory v Základnej škole (ZŠ) na Krčméryho ulici v Nitre si dlhodobo prenajme Súkromná základná umelecká škola a Súkromné konzervatórium Heleny Madariovej. Schválili to nitrianski mestskí poslanci. Prenájom sa týka 1 690 metrov štvorcových, ktoré tvoria triedy v hlavnej budove školy, v budove jedálne a malá telocvičňa. „Škola ich v súčasnosti nevyužíva a nie je ani predpoklad, že by sa v budúcnosti využívali,“ zdôvodnil predkladateľ návrhu a riaditeľ ZŠ Krčméryho Rudolf Ronec. Poslanci schválili prenájom na dobu neurčitú s výpovednou lehotou tri mesiace. Nájomné stanovili na 12 eur za meter štvorcový ročne vrátane DPH. Nájomca sa zároveň bude podieľať na financovaní nákladov na energie vo výške 70 percent z každej došlej faktúry za zemný plyn a elektrickú energiu, z každej faktúry za vodné a stočné zaplatí 50 percent. ZŠ Krčméryho pod Kalváriou v Nitre navštevujú prevažne rómski žiaci.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X