Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
ucime sa podnikat Nitra coworking Hive5
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o
26. novembra 2015 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o

Prečo byť aktívny v podnikaní a stretávať sa s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi v Nitre? Pozrite si názory

Vo štvrtok 5.novembra sa v nitrianskom coworkingu Hive5 stretli podnikatelia a mladí aktívni ľudia, ktorí sa opäť podelili o svoje skúsenosti a postrehy z podnikania. Ďalšie stretnutie je naplánované na 3. decembra o 18:00 hod. Príďte nám povedať svoj príbeh aj vy.

Stretnutia, ktoré zastrešuje facebooková skupina Učíme sa podnikať, má celoslovenský dosah. Preto sa o Nitru nezaujímajú len domáci podnikatelia, ale na stretnutia prichádzajú i podnikatelia z okolitých miest – napríklad: Bratislavy, Nových Zámkov, Trnavy, či okolitých obcí pri Nitre.

„Na týchto stretnutiach sa mi páči to, že spoznávam ľudí, ktorí riešia rovnakú každodennú dilemu, akú riešim ja pri budovaní spoločností, potrebujú poradiť v odborných otázkach a dostať sa do kruhu ľudí, ktorí nepoznajú slovné spojenie – nedá sa,“ povedal o stretnutiach Branislav Príbojský z Nových Zámkov.

Dodal: „Verím, že každý kto začína podnikať alebo už priamo podniká, sa skôr alebo neskôr dostane do situácie, kedy bude potrebovať kontakt na niekoho, kto mu poradí bez toho, aby musel listovať v zlatých stránkach. Tieto stretnutia mu tie kontakty dajú.“

Martin Hanus o stretnutiach povedal:„Venujem sa dlhé roky amatérskemu divadlu ako herec, druhý rok ako režisér, externe študujem vysokú školu už druhý stupeň. 1.11. 2015 som podal výpoveď v práci, pričom si rozbieham dva webové projekty. Prvý je webčasopis a druhý bude portál pre výrobcov. Momentálne som manažérom rozbiehajúcej sa kapely.“ Na stretnutia podnikavcov chodí preto, aby sa dozvedel viac informácií ako podnikať, aby stretol nových šikovných ľudí či ponúkol svoje schopnosti a skúsenosti.

Tomáš Kahan z Nitry sa s ostatnými podnikavcami stretáva hlavne preto, že sa vždy dostane do spoločnosti príjemných a úplne inak mysliacich ľudí. „Zároveň mám šancu sa stretnúť s novými ľuďmi, aj potencionálnymi  klientmi alebo partnermi. Kvalita času strávená počas stretnutí učíme sa podnikať a čas strávený niekde pri telke je neporovnateľná,“ dodal.

Chcete sa podeliť aj vy ,o svoj príbeh? Stačí prísť. Najbližšie stretnutie „podnikavcov“ je 3.decembra o 18:00 hod. v coworkingu Hive5 budova MediaHausu. Vstup je voľný.

Pre viac informácií ohľadom stretnutí podnikavcov nás kontaktuje :

mailom na [email protected]  alebo mobil 0949 816 505  – Marek Štrba v mene organizátora coworkingu Hive5

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X