Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
dopravná nehoda
ilustračné foto: SITA
25. februára 2019 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDeň.skNitraDeň.sk Diskusia()

Požiar komína na rodinnom dome či dopravné nehody so zranením, aj toto sa dialo počas víkendu

Nitrianski hasiči mali počas uplynulého víkendu plné ruky práce, vyplýva to z hlásenia, ktoré zverejnilo Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Nitre.

Ako uvádza KR HaZZ Nitra, v sobotu 23. februára bola pred dvanástou hodinou ohlásená dopravná nehoda. Ku kolízii dvoch osobných motorových vozidiel došlo na rýchlostnej ceste R1 pri obci Veľké Zálužie. Podľa informácií od hasičov zasahovali piati príslušníci z Nitry s jednou technikou, pričom s nimi spolupracoval aj Policajný zbor SR a Záchranná zdravotná služba.

V ten istý deň a síce po dvanástej hodine popoludní bol ohlásený požiar odpadu. Malo sa tak udiať v budove na Hviezdoslavovej triede v Nitre. Zasiahnuť prišli traja hasiči z Nitry s jednou technikou a hasičom sa požiar podarilo uhasiť.

Krátko po štrnástej hodine horelo aj v inej časti Nitry. Tentoraz vzbĺkol suchý porast na ulici Orechov dvor v Nitre. Na miesto udalosti boli vyslaní traja hasiči z Nitry s jednou technikou, aj v tomto prípade sa požiar podarilo uhasiť.

V nedeľu 24. februára bola krátko pred druhou hodinou ráno ohlásená dopravná nehoda osobného motorového vozidla. To sa podľa informácií od KR HaZZ Nitra ocitlo mimo vozovky a, pravdepodobne, došlo aj k zraneniu posádky. Kolízia sa udiala na Dlhej ulici v Nitre. Zasiahnuť prišli piati hasiči z Nitry s jednou technikou. Spolupracovali s nimi aj príslušníci štátnej polície a zdravotníci zo ZZS.

V rovnaký deň došlo aj k ďalšej dopravnej nehode. Ako uvádza Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Nitre, po šiestej hodine ráno bola ohlásená dopravná nehoda dvoch osobných motorových vozidiel. Tentoraz došlo k nehode na Cabajskej ulici v Nitre. Opätovne zasahovali piati nitrianski hasiči, spolu s nimi aj štátna polícia a zdravotníci.

Nedeľa priniesla aj ďalšiu dopravnú nehodu. Pred siedmou hodinou ráno došlo ku kolízii motorového vozidla na štátnej ceste v katastri obce Alekšince, časť Krvavé Šenky, okres Nitra. Ako uvádza KR HaZZ Nitra, zasahovali traja hasiči z Nitry s jednou technikou, Policajný zbor Slovenskej republiky a Záchranná zdravotná služba.

Ako ďalej uviedlo Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Nitre, v nedeľu 24. februára bol krátko pred devätnástou hodinou ohlásený technický zásah, ten sa týkal otvorenia bytu na Novomeského ulici v Nitre. Na výjazd boli vyslaní traja hasiči s jednou technikou.

Technický zásah bol potrebný aj na Dlhej ulici v Nitre. Po dvadsiatej hodine tam oznamovateľ nahlásil vytečený olej. Na výjazd išli traja nitrianski hasiči, ktorí si na pomoc zobrali jednu techniku.

Ku koncu dňa došlo taktiež k požiaru. Horel komín rodinného domu v obci Výčapy-Opatovce. Ako uviedlo KR HaZZ Nitra, po dvadsiatej hodine tam prišli zasiahnuť štyria hasiči z Nitry s jednou technikou, ktorým sa požiar podarilo uhasiť.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X