Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected] / 0918 378 828
UKF
NitraDen.sk
13. novembra 2015 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.skSITA, © SITA 2015

Poľsko-slovenský večer predstaví spoluprácu dvoch univerzít – nitrianskej a katovickej

Predstaviť spoluprácu Univerzity Konštantína Filozofa (UKF) v Nitre s Ekonomickou univerzitou v Katoviciach je cieľom Poľsko-slovenského večera, ktorý bude 24. novembra o 18. hodine v priestoroch Pedagogickej fakulty UKF.

Univerzity participujú prostredníctvom projektu Európskeho sociálneho fondu na tvorbe dvojakých diplomov. „Tie umožňujú študentom absolvovať časť štúdia na zahraničnej univerzite s možnosťou získania diplomu. Študent sa tak stáva absolventom oboch univerzít,“ informoval Peter Mikuláš z Katedry masmediálnej komunikácie a reklamy na Filozofickej fakulte UKF, ktorá podujatie organizuje spolu s Fakultou stredoeurópskych štúdií UKF.

Súčasťou Poľsko-slovenského večera bude výstava a pozvaní sú tiež študenti, ktorí absolvovali štúdium v zahraničí a o svoje skúsenosti sa chcú podeliť s rovesníkmi. Podujatie je súčasťou sprievodných podujatí medzinárodnej vedeckej konferencie (Ko)média. Desiaty ročník konferencie bude 24. a 25. novembra na UKF.

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...

X