Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
UKF
NitraDen.sk
13. novembra 2015 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.skSITA, © SITA 2015

Poľsko-slovenský večer predstaví spoluprácu dvoch univerzít – nitrianskej a katovickej

Predstaviť spoluprácu Univerzity Konštantína Filozofa (UKF) v Nitre s Ekonomickou univerzitou v Katoviciach je cieľom Poľsko-slovenského večera, ktorý bude 24. novembra o 18. hodine v priestoroch Pedagogickej fakulty UKF.

Univerzity participujú prostredníctvom projektu Európskeho sociálneho fondu na tvorbe dvojakých diplomov. „Tie umožňujú študentom absolvovať časť štúdia na zahraničnej univerzite s možnosťou získania diplomu. Študent sa tak stáva absolventom oboch univerzít,“ informoval Peter Mikuláš z Katedry masmediálnej komunikácie a reklamy na Filozofickej fakulte UKF, ktorá podujatie organizuje spolu s Fakultou stredoeurópskych štúdií UKF.

Súčasťou Poľsko-slovenského večera bude výstava a pozvaní sú tiež študenti, ktorí absolvovali štúdium v zahraničí a o svoje skúsenosti sa chcú podeliť s rovesníkmi. Podujatie je súčasťou sprievodných podujatí medzinárodnej vedeckej konferencie (Ko)média. Desiaty ročník konferencie bude 24. a 25. novembra na UKF.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X