Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Trieda_andreja_hlinku_parkovisko_olympia_maps.google.sk_.jpg
ilustračné: maps.google.sk
16. septembra 2016 Správy Nitra od NitraDen.sk © NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Parkovisko pri Olympii vyšlo mesto na 215-tisíc eur, firma naň dala záručnú dobu 60 mesiacov

Parkovisko pri Olympii, ktoré zhotovila Nitrianska investičná s.r.o., vyšlo mesto na 215-tisíc eur.

Podľa zmluvy, ktorú uzatvorilo mesto Nitra so spoločnosťou Nitrianska investičná, sa cena za zhotovenie parkoviska pri Olympii vyšplhala 179.166,33 eur bez DPH. Po prirátaní dane (35.833,33 eur) teda mesto za zhotovenie diela zaplatí celkových 214.999,99 eur.

Podľa zmluvy bolo dokončenie parkoviska stanovené do 31. augusta 2016. Mesto si v zmluve vyhradilo právo odmietnuť prevzatie predmetu zmluvy v prípade nedodržania technicko-kvalitatívnych podmienok stanovených zmluvou alebo STN.

Záručná doba na parkovisko je 60 mesiacov a začína plynúť odo dňa odovzdania a prevzatia diela. „Pre dodávky, materiály a zariadenia s vlastnými záručnými listmi je dohodnutá záručná doba v dĺžke vyznačenej v týchto záručných listoch s momentom začatia plynutia uvedeným v záručných listoch,“ uvádza zverejnený dokument na stránke mesta.

Nitrianska investičná sa zároveň podpisom zmluvy zaviazala odstrániť prípadné vady predmetu zmluvy bez zbytočného odkladu, najneskôr však do 14 dní odo dňa doručenia písomnej reklamácie objednávateľa, pokiaľ ide o technicky primeranú lehotu.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X