Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Podanie_ruky_pixabay.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: pixabay.com
17. júla 2017 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

NSK vyhlasuje výberové konanie, o túto pozíciu sa môžete uchádzať

Nitriansky samosprávny kraj vyhlásil výberové konanie, obsadiť chce funkciu vedúceho odboru zdravotníctva.

Ako uvádza webová stránka kraja, uchádzači by mali spĺňať niekoľko kritérií, k nim patrí napríklad vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, minimálne 5 rokov riadiacej praxe či minimálne 3 roky praxe v oblasti zdravotníctva.

K ďalším požiadavkám patrí znalosť právnych predpisov v danej oblasti, organizačné a riadiace schopnosti. Samozrejmosťou by mala byť bezúhonnosť a dobrá znalosť práce s počítačom.

„Prihlášky na výberové konanie môžu záujemcovia predkladať do podateľne Úradu Nitrianskeho samosprávneho kraja, prípadne zasielať poštou s termínom doručenia do 28. júla 2017 do 14.00 hod.,“ informuje NSK.

Záujemcovia majú prihlášky zasielať v zalepenej obálke s označením „výberové konanie vedúci odboru zdravotníctva“. K prihláške je potrebné taktiež priložiť profesijný životopis, úradne overený doklad o dosiahnutom vzdelaní, čestné prehlásenie o odbornej praxi, originál výpisu z registra trestov, ktorý nie je starší ako 3 mesiace. Dôležitou súčasťou je takisto písomný súhlas uchádzača na spracovanie osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Prihlášky zasielajte v uvedenom termíne na adresu :

Úrad Nitrianskeho samosprávneho kraja
oddelenie riadenia ľudských zdrojov a PaM
Rázusova 2A
949 01 Nitra

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X