Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Writing 1149962_640.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: pixabay.com
11. mája 2016 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

NSK vyhlásil výberové konanie. O tieto pozície sa môžete uchádzať

Nitriansky samosprávny kraj vyhlásil výberové konanie na obsadenie pracovných miest Informačno-poradenského centra pre európske štrukturálne a investičné fondy.

NSK vyhlásil výberové konanie v súlade s vyzvaním na vytvorenie a prevádzkovanie Integrovanej siete informačno-poradenských centier. Uchádzať sa môžete o pozíciu manažéra pre informovanie a komunikáciu. V rámci tejto ponuky sú voľné až tri pracovné miesta.

O pozíciu sa môžu uchádzať tí, ktorí majú dosiahnuté vysokoškolské vzdelanie II. stupňa. K ďalším požiadavkám patrí bezúhonnosť, klientsky orientovaný prístup, schopnosť spracovať a vyhodnocovať informácie. Mali by ste mať aj kultivovaný písomný prejav a k vašim vlastnostiam by mala patriť zodpovednosť, precíznosť, spoľahlivosť, dôslednosť, schopnosť reagovať na zmeny, zmysel pre detail, komunikatívnosť a trpezlivosť.

K výberovým kritériám patrí aj znalosť legislatívy EÚ a SR na programové obdobie 2014 – 2020, znalosť Systému riadenia európskych štrukturálnych a investičných fondov, Systému finančného riadenia štrukturálnych fondov, Kohézneho fondu a Európskeho námorného a rybárskeho fondu na programové obdobie 2014 – 2020 a znalosť programových dokumentov SR pre programové obdobie 2014 – 2020.

Nemali by vám chýbať ani skúsenosti a prax z projektového riadenia (vítané sú skúsenosti z oblasti implementácie fondov EÚ). Dôležitý je prehľad v problematike regionálneho rozvoja Nitrianskeho kraja a minimálne ročná odborná prax v oblasti poskytovania koordinačnej alebo metodickej podpory v súvislosti s fondmi EÚ (resp. obdobnými fondmi).

Nemenej dôležitým aspektom na to, aby ste spĺňali kritériá, je aj pokročilá znalosť informačných a komunikačných technológií (vítaná znalosť systému ITMS) a základné manažérske zručnosti (komunikačné a prezentačné zručnosti, časový manažment a iné).

Ak vás ponuka NSK zaujala, zašlite na nižšie uvedenú adresu nasledovné doklady: prihláška na zaradenie do výberového konania, profesijný životopis, úradne overený doklad o dosiahnutom vzdelaní, čestné prehlásenie o odbornej praxi, originál výpisu z registra trestov, ktorý nie je starší ako 3 mesiace, a písomný súhlas uchádzača na spracovanie osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

„Prihlášku na zaradenie do výberového konania môžu záujemcovia spolu s požadovanými dokladmi predkladať do podateľne Úradu Nitrianskeho samosprávneho kraja, prípadne zasielať poštou s termínom doručenia do 20. mája 2016 do 14.00 hod.,“ informuje Nitriansky samosprávny kraj prostredníctvom svojej webovej stránky.

Uchádzači, ktorí budú spĺňať vyššie uvedené predpoklady a zároveň predložia všetky potrebné doklady, budú pozvaní na výberové konanie. O dátume sa dozvedia najmenej sedem dní pred samotným konaním. Doručené im budú informácie o mieste, dátume i hodine, kedy sa výberové konanie uskutoční.

„Prihlášku je potrebné zaslať v zalepenej obálke s označením Výberové konanie – manažér informovania a komunikácie IPC pre EŠIF,“ uvádza NSK.

Adresa, na ktorú môžete zasielať prihlášky: Úrad Nitrianskeho samosprávneho kraja, oddelenie riadenia ľudských zdrojov a PaM, Rázusova 2A, 949 01 Nitra.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X