Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Divadlo Andreja Bagara, DAB
Foto: NitraDeň.sk
5. apríla 2016 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.skNSK, © NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

NSK vyhlásil výberové konanie. Kto bude novým riaditeľom DAB v Nitre?

Nitriansky samosprávny kraj vyhlásil výberové konanie na obsadenie funkcie riaditeľa Divadla Andreja Bagara (DAB) v Nitre. Zúčastniť sa ho môžete aj vy. Stačí, ak spĺňate kvalifikačné predpoklady.

Ako uvádza Nitriansky samosprávny kraj (NSK) na svojej webovej stránke, uchádzač by mal mať vysokoškolské vzdelanie II. stupňa. Ďalej je požadovaná minimálne 5 ročná prax v oblasti kultúry alebo aspoň 3 roky praxe v oblasti kultúry na riadiacej pozícii.

K ďalším požiadavkám patrí bezúhonnosť, znalosť príslušnej legislatívy, organizačné a riadiace schopnosti, predloženie projektu rozvoja DAB v Nitre, znalosť štátneho jazyka a samozrejmosťou je spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu.

K prihláške na zaradenie do výberového konania je potrebné priložiť aj požadované doklady. Patrí k nim profesijný životopis, úradne overený doklad o dosiahnutom vzdelaní, čestné prehlásenie o odbornej praxi, originál výpisu z registra trestov nie starší ako 3 mesiace a písomný súhlas uchádzača na spracovanie osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

„Prihlášku na zaradenie do výberového konania môžu záujemcovia spolu s požadovanými dokladmi a projektom rozvoja predkladať do podateľne Úradu Nitrianskeho samosprávneho kraja, prípadne zasielať poštou s termínom doručenia do 15. apríla 2016 do 14.00 hod.,“ uvádza NSK na svojom webe.

Na výberové konanie budú pozvaní uchádzači, ktorí splnia vyššie uvedené predpoklady a predložia požadované doklady. O výberovom konaní ich NSK upovedomí najmenej sedem dní pred jeho začatím s uvedením dátumu, miesta a hodiny výberového konania.

Prihlášku je potrebné zaslať v uvedenom termíne v zalepenej obálke s označením „výberové konanie-riaditeľ DAB Nitra“.

Adresa:
Úrad Nitrianskeho samosprávneho kraja
oddelenie riadenia ľudských zdrojov a PaM
Rázusova 2A
949 01 Nitra

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X