Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected] / 0918 378 828
Priemysleny_park_marel_slovakia_maps.google.sk_.jpg
ilustračné: maps.google.sk
25. apríla 2017 Správy NitraIné od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Nový závod za 17 miliónov eur by mal zamestnať 500 ľudí

V nitrianskom priemyselnom parku plánuje spoločnosť zaoberajúca sa spracovaním plastov pre automobilový priemysel vytvoriť 500 nových pracovných miest. Z toho 90 percent by mali tvoriť muži a zvyšných 10 percent ženy. Pracovať by mali v dvoch až troch zmenách.

Zámer výstavby hál predložila spoločnosť Nitra Invest, s. r. o., tá nové priestory pre podnikanie pripravuje pre budúcich partnerov. Výstavba areálu za 17 miliónov eur zaberie plochu viac ako 70 000 metrov štvorcových.

Predmetom činnosti bude presné vstrekovanie, lisovanie termoplastov, následné montáže a kompletizácia plastových dielov pre automobilový priemysel. Súčasťou závodu má byť prášková lakovňa, administratívne zázemie, vnútorné komunikácie a parkoviská.

V nitrianskom priemyselnom parku plánuje investor vyrábať dverové panely, komponenty dverových panelov, plasty pre rozvod vody, čelné časti áut, interiérové plasty, plasty zadného kufra, spodné kryty motorov a kryty kolies. Stavbu plánuje ukončiť do konca tohto roka.

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...

X