Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Ponitrianske múzeum
Foto: ilustračné, maps.google.sk
27. januára 2018 Správy NitraOznamy a dôležité informácie od NitraDen.sknitra.sk, © NitraDen.sk Diskusia()

Nitriansky informačný systém zmenil názov na Turistické informačné centrum Nitra – TIC Nitra

V novom roku 2018 prišlo na prevádzke Nitrianskeho informačného centra – NISYS k zmene názvu na Turistické informačné centrum Nitra. Zároveň prišlo aj k zmene názvu web stránky z www.nisys.sk na www.nitra.eu. Ak však zadáte do vyhľadávača www.nisys.sk, nič sa nestane, automaticky budete presmerovaní na www.nitra.eu.

Informačné centrum v Nitre funguje od roku 1993 a je vysunutým pracoviskom Mestského úradu v Nitre. Vzniklo v čase začiatkov rozvoja cestovného ruchu v meste a bolo zároveň informačným strediskom, ako aj turistickou informačnou kanceláriou. Zmena názvu vyplynula zo snahy o unifikáciu názvu s ostatnými informačnými centrami na Slovensku a vo svete a tiež ľahšej dostupnosti a prehľadnosti pri vyhľadávaní informácií domácich väčšinou mimonitrianskych a zahraničných návštevníkov.

TIC Nitra naďalej poskytuje informácie v oblasti cestovného ruchu a služieb. Disponuje databázou ubytovacích a stravovacích zariadení, poskytovateľov služieb, firiem, organizácií, inštitúcií, zdravotníckych zariadení, ktoré sú neustále aktualizované. Zabezpečuje sprievodcovský servis, skenovanie a kopírovaciu službu a výlep plagátov na mestských informačných skružiach. Špecializuje sa na predaj publikácií a propagačných materiálov o Nitre a o Slovensku, pohľadníc, tričiek a rôznych iných darčekových predmetov. Je predajným miestom siete Ticketportal a poskytuje aj službu free internet.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X