Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Vlakova stanica9.jpeg
Foto: archívne, franophoto NitraDen.sk
25. júna 2019 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.sk Diskusia()

Nitrianski policajti sa objavili na Tabuli hanby: Podľa sklamanej obyvateľky jej dcére dali privysokú a neoprávnenú pokutu

Príspevky týkajúce sa škandálov v slovenských obchodoch a iných subjektov nedávno doplnila správa o správaní nitrianskych policajtov.

Na facebookovej stránke Tabuľa hanby sa už objavili rôzne príspevky upozorňujúce na škandály zo všelijakých oblastí života. Najnovšie sa na tejto celoslovenskej stránke objavili nitrianski štátni policajti, lepšie povedané sťažnosť na nich.

Pani, ktorá nechcela byť menovaná zverejnila skromný status, ktorý začala slovami, že sa chce „len trochu posťažovať“. K udalosti podľa jej slov došlo pred niekoľkými týždňami, kedy jej dcéra čakala na železničnej stanici v Nitre na priateľa, ktorý mal pricestovať vlakom. Keďže vonku pršalo, šla sa dcéra schovať dovnútra stanice. Toto konanie dievčiny malo spôsobiť incident s policajtmi.

Podľa slov autorky sťažnosti si dievča nevšimlo upozornenie na dverách o zákaze zdržiavania sa v čakárni bez zakúpeného cestovného lístka. „Zastavili sa pri nej dvaja policajti a dali jej pokutu 50 eur, je to dosť veľká suma, ktorú pri sebe samozrejme a zároveň našťastie nemala. Tak spísali záznam a dnes sme obdržali pozdrav od policajného zboru v sume 20 eur,“ informuje vo svojom statuse.

Žena tiež pripomína, že je poctivo pracujúca, nekradne, nepodvádza, poctivo platí dane a dodáva, že keď prší a na niekoho čaká na stanici, tak chce čakať v čakárni. „Mám si zakúpiť lístok a teraz sa pýtam aký, z Nitry do Nitry?“ uzatvára svoj status. Pod príspevkom sa tiež objavilo niekoľko názorov. Niektoré podporili nahnevanú ženu a dali jej za pravdu, iní sa zastávali policajtov s tým, že existuje čakací lístok, ktorý si mala dievčina zakúpiť a pokutu by nedostala.

Taktiež sme v tejto veci oslovili aj policajné hovorkyne, avšak na naše otázky do vydania článku nereagovali.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X