27. januára 2020 Šport NitraHokej od NitraDen.skSITA Diskusia()

Nitrianski Corgoni vyhrali na ľade posledného Liptovského Mikuláša

Góly víťazov strelili v tretej tretine Samuel Buček a v samom závere do prázdnej bránky Erik Čaládi.

Nitra vyhrala na ľade posledného Liptovského Mikuláša 2:0. Hostia uhrali prvé víťazstvo po dvoch prehrách a zároveň prvé po odvolaní trénera Mariána Bažányho a pod vedením dvojice funkcionárov Tomáš Chrenko – Miroslav Kováčik.

Tipsport liga 2019/2020

• 44. kolo – nedeľa

HC ’05 iClinic Banská Bystrica – HC Košice 2:1 po sam. nájazdoch (0:0, 0:1, 1:0 – 0:0, 1:0)
Góly: 48. J. Brejčák (Lamper, Nemčík), rozhod. sam. nájazd Hickmott – 36. J. Sukeľ (Faith, Koch)

HC Slovan Bratislava – DVTK Jegesmedvék Miškovec (Maď.) 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
Góly: 26. St. Pierre (R. Bondra, Šedivý), 28. Sloboda (Š. Petráš, Urbánek) – 4. Dudás (Galanisz, Ross)

MHk 32 Liptovský Mikuláš – HK Nitra 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
Góly: 54. Buček (Kerbashian), 60. Čaládi (Csányi)

HKM Zvolen – MAC Budapešť (Maď.) 8:6 (2:2, 2:2, 4:2)
Góly: 3. Tibenský (McPherson), 20. Corrin (Betker), 26. J. Mikúš (Špirko, Corrin), 35. Parks, 42. B. Mráz (Thompson), 42. Betker (Kelemen), 55. McPherson (Corrin, Trotter), 60. B. Mráz – 2. Langkow (Macaulay, Carlisle), 15. Langkow (Orbán, Bodó), 30. Sofron (Stretch), 34. Langkow, 43. Pitt, 43. Stretch (Sofron, Klempa)

HK Dukla Trenčín – HC Mikron Nové Zámky 2:1 po predĺžení (0:0, 0:0, 1:1 – 1:0)
Góly: 48. M. Hecl (Valach, Paukovček), 65. Paukovček (Alderson) – 56. Hatala (Drtina)

HK Dukla Ingema Michalovce – HK Poprad 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
Góly: 10. Korhonen (Lalancette, Ventelä), 48. Šimun (Chalupa) – 4. Paločko (Bjalončík)