Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Metro nitra 2.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: mapy.google.sk
29. marca 2016 Správy Nitra od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Nitrianske Metro sa rozšíri, pribudne takmer tisíc metrov štvorcových

Nemecká veľkoobchodná sieť Metro rozšíri svoju nitriansku predajňu. Jej cieľom je priblížiť sa zákazníkom a zároveň poskytnúť komplexnosť služieb.

Nitrianske Metro sa rozhodlo rozšíriť služby pre zákazníkov prostredníctvom platformy Metro Distribúcia. Ňou má byť zabezpečený vysoký štandard prípravy, uskladnenia a následnej distribúcie tovaru pre jednotlivých klientov.

Budúca prístavba „New Delivery“ má vytvoriť väčšie priestorové možnosti. Vyrásť by mala v zadnej časti predajne. Pôjde o prízemný objekt tvaru „L“, ktorého plochu bude tvoriť cez 920 metrov štvorcových. Maximálna výška objektu po atiku je takmer 7 metrov.

V súčasnosti sa Metro Nitra nachádza na podlahovej ploche, ktorá má viac než 11 500 metrov štvorcových. Po vybudovaní prístavby sa plocha navýši o 8 percent. Podlahová plocha Metra celkovo zaberie takmer 12 500 metrov štvorcových.

Veľkoobchod má 673 parkovacích miest, realizáciou plánovanej zmeny ostane tento počet rovnaký. Jestvujúca stavba má aj vlastnú infraštruktúru, ktorej areál je napojený na nadradený dopravný systém. Ani ten sa po dostavbe nezmení.

Počas výstavby však môžu občania očakávať zvýšenie hluku, prašnosti a znečistenie ovzdušia spôsobené pohybom stavebných mechanizmov v priestore staveniska. Tento vplyv bude ale lokálny a časovo obmedzený na dobu výstavby.

Metro nitra.jpg
zdroj: METRO Group Properties SR, s.r.o.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X