Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Mestska policia nitra praca.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.mspnitra.sk
3. marca 2022 Pracovné ponuky a práca Nitra od NitraDen.skMSP Nitra Diskusia()

Nitrianska mestská polícia hľadá posily. Plat sa zvyšuje po odbornej príprave, ale aj počtom odpracovaných rokov

Ak sa aj vy túžite stať mestským policajtom, teraz máte možnosť.

Mestská polícia v Nitre hľadá nové posily, obsadzuje voľné pracovné miesta na pracovnej pozícii príslušník mestskej polície – člen hliadky. Výberové konanie sa uskutoční 9. marca o 8.00 hod. Žiadosti však treba podať skôr.

Uchádzači musia poslať svoje žiadosti o miesto do 7. marca do 14.00 hod. na adresu Mestská polícia, Cintorínska 6, 949 01 Nitra. Ku žiadosti musia byť priložené doklady ako životopis, o nadobudnutom vzdelaní a aj písomný súhlas na spracovanie osobných údajov pre potreby výberového konania.

Podmienky prijatia sú splnenie požiadaviek, včasné doručenie žiadosti, úspešné absolvovanie ústneho pohovoru, úspešné absolvovanie psycho-diagnostického vyšetrenia, úspešné absolvovanie fyzických testov či úspešné absolvovanie diktátu a štylistiky zo slovenského jazyka.

Medzi fyzické testy patrí beh na 100 m, kľuky za 30 s., sed-ľah za 2 min. skok z miesta, 12 minútový beh. Požiadavky na uchádzača sú minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou, vek minimálne 21 rokov, bezúhonnosť, vodičský preukaz skupiny B a ovládanie jazdy na bicykli.

Nástupný ponúkaný plat je 884 eur a po absolvovaní odbornej prípravy sa zvyšuje na 976 eur. Ako výhodu ponúka mestská polícia aj trinásty plat vo výške 75% zmluvnej mzdy, ak k 31.10. odpracoval viac ako 6 mesiacov a menej ako 3 roky a 100% zmluvnej mzdy ak k 31.10. odpracoval 3 roky a viac. Po nástupe majú tiež pracovníci päť dní dovolenky navyše a šesťdňový rehabilitačný pobyt po splnení základných podmienok.

Ako ďalšie výhodu tiež uvádzajú:

  • stabilizačný finančný príspevok po každých piatich odpracovaných rokoch,
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
  • stravné lístky 5,-€
  • každoročné preventívne lekárske prehliadky zdarma,
  • očkovanie proti infekčným ochoreniam zdarma,
  • bezplatné zabezpečenie odbornej prípravy a získanie zbrojného preukazu,
  • pravidelné tréningy sebaobrany pre príslušníkov,
  • bezplatné využívanie fitness centra s rodinným príslušníkom.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X